Чорті шо діється: Золкін розповів, про ситуацію з мостом біля Станиці Луганської

Голова райдержадміністрації Станиці Луганської Юрій Золкін розповів, що бойовики навмисне затягують підготовчі роботи з розведення біля мосту в Станиці Луганській, щоб пошити Україну в дурні

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "theБабель".

"Чорті що на цьому мості діється. Учора був, дивлюся, іде чоловʼяга, розштовхує жінок, сумки свої по головах, штовхає всіх, бʼє. Поки не схопиш такого за вухо, не випхаєш, не заспокоїться. Але я ж не можу весь час чергувати? Раніше військові були...", - скаржиться він.

За словами Золкіна, українська сторона вже на фінальній стадії розведення, і навіть розмінувала деякі ділянки під мостом.

Автор матеріалу зазначає, що дійсно бачив, що українська армія демонтувала бліндажі і наразі потрібно затвердити проєкт мосту і почати його лагодити.

"Але зробити цього не можуть: бойовики не прибирають свій бліндаж і не допускають українських фахівців на свою ділянку. Без мінерів інженери вивчати міст не будуть — небезпечно", - зазначається у матеріалі.

Фото зі сторінки Євгена Спіріна у Facebook.

Золкін каже, що бойовики свій КПП не приберуть.

"Вони ж свідомо затягують процес. Зараз літо, сухо, ідеальна пора для будівельних робіт. А вони колупають там пісок третій тиждень. І то, починають імітувати бурхливу діяльність, лише коли ОБСЄ приходить. Ось дотягнуть до осені, почнеться сльота й багно, як там під мостом потім лазити, шукати міни? А ще вони дерева зрубали, там тепер пеньки стоять — ніяка техніка не пройде", - розповів він.

Золкін вважає, що окупанти роблять все це для того, "щоб виставити Україну безпомічною". За його інформацією, до осені "ЛНР" зроблять опорні конструкції для мосту на луганському заводі "Маршал".

"А потім принесуть ці конструкції і скажуть: "Дивіться, Україна нічого не розвела, а ми вже будуємо міст". Я думав, Путін дасть команду, і вони почнуть відводити, думав, зірки зійшлись. А воно хріново йде. Знущаються над нами по повній програмі", - каже очільник прифронтового району. 

Нагадаємо, 2 вересня українська сторона почала демонтувати останнє укріплення зі свого боку, біля мосту в Станиці Луганській, натомість бойовики не тільки не розбирають свої, а й укріплюють те, що є.

Згодом Зеленський на нараді з керівництвом Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та правоохоронних органів заявив, що на окупованій частині Станиці Луганської нарешті демонтували блокпост.

Однак, станом на 15:00 бойовики не провели демонтаж кунга з написом СЦКК на зруйнованому мосту в Станиці Луганській з боку окупованої Луганщини.

Станом на 3 вересня, біля мосту в Станиці Луганській на окупованому боці бойовики так і не провели демонтаж своїх фортифікаційних споруд.

Як відомо, у Мінську домовилися з 1 серпня розміновувати міст у Станиці Луганській. 

1 серпня, українська сторона розпочала розмінування. Однак представник СММ ОБСЄ переказав українській стороні, що бойовики "ЛНР" проти проведення будь-яких робіт під аварійним мостом у Станиці Луганській.

Під час розмінування ділянки неподалік мосту в Станиці Луганській знайдено 31 міну.

23 серпня терористи "ЛНР" заявили, що нарешті мають намір розпочати підготовку до ремонту зруйнованого моста через Сіверський Донець у Станиці Луганській.

Однак, станом на 27 серпня у звіті СММ ОБСЄ було зазначено, що бойовики "ЛНР" продовжують імітувати роботи з демонтажу фортифікаційних споруд, що розміщені на ділянці розведення №1.

Довідка: 21 вересня 2016 року учасники Тристоронньої контактної групи у Мінську підписали рамковий документ про розведення сил і засобів на Донбасі на трьох ділянках фронту – в районі н.п. Золоте, Станиця Луганська та на ділянці Петрівське-Богданівка, якщо там протягом певного періоду не буде обстрілів. Відповідно до угоди, українська армія і бойовики в районі КПВВ мають відійти від займаних позицій на 1 кілометр углиб.

Читайте також: Міст у Станиці Луганській: Як бойовики "ЛНР" водять за носа українську владу

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook