Це підстава: Жителі Станиці кажуть, що бойовики імітують демонтаж біля мосту

Бойовики "ЛНР" станом на 15:00 не провели демонтаж кунга з написом СЦКК на зруйнованому мосту в Станиці Луганській з боку окупованої Луганщини

Як передає Depo.Донбас, про це "Острову" розповіли жителі Станиці Луганської.

"У них там раніше якась халабуда перед цим кунгом стояла, на намет схожа, її вони сьогодні розібрали і кудись потягли. А вагончик синій з написом СЦКК як стояв, так і стоїть", - кажуть місцеві.

За інформацією прес-центру штабу Операції Об'єднаних сил, станом на 09:00 представниками НВФ інженерні роботи по демонтажу не проводилися, а навпаки зміцнювалося тимчасова споруда синього кольору з написом СЦКК. Пізніше військові не змогли підтвердити або спростувати інформацію про кунг бойовиків на мосту в Станиці.

"Інформація буде надана у міру її надходження", - повідомили "Острову" у прес-центрі штабу о 14:30.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський заявив про початок реконструкції зруйнованого моста в Станиці Луганській під час зустрічі з керівництвом парламенту, уряду і правоохоронних органів.

При цьому джерело "Острова" у керівництві Луганської обласної військово-цивільної адміністрації повідомляє, що "це підстава на адресу Зеленського".

Нагадаємо, сьогодні, 2 вересня українська сторона почала демонтувати останнє укріплення зі свого боку, біля мосту в Станиці Луганській, натомість бойовики не тільки не розбирають свої, а й укріплюють те, що є.

Згодом Зеленський на нараді з керівництвом Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та правоохоронних органів заявив, що на окупованій частині Станиці Луганської нарешті демонтували блокпост.

Як відомо, у Мінську домовилися з 1 серпня розміновувати міст у Станиці Луганській. 

1 серпня, українська сторона розпочала розмінування. Однак представник СММ ОБСЄ переказав українській стороні, що бойовики "ЛНР" проти проведення будь-яких робіт під аварійним мостом у Станиці Луганській.

Під час розмінування ділянки неподалік мосту в Станиці Луганській знайдено 31 міну.

23 серпня терористи "ЛНР" заявили, що нарешті мають намір розпочати підготовку до ремонту зруйнованого моста через Сіверський Донець у Станиці Луганській.

Однак, станом на 27 серпня у звіті СММ ОБСЄ було зазначено, що бойовики "ЛНР" продовжують імітувати роботи з демонтажу фортифікаційних споруд, що розміщені на ділянці розведення №1.

Довідка: 21 вересня 2016 року учасники Тристоронньої контактної групи у Мінську підписали рамковий документ про розведення сил і засобів на Донбасі на трьох ділянках фронту – в районі н.п. Золоте, Станиця Луганська та на ділянці Петрівське-Богданівка, якщо там протягом певного періоду не буде обстрілів. Відповідно до угоди, українська армія і бойовики в районі КПВВ мають відійти від займаних позицій на 1 кілометр углиб.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook