Під час розмінування мосту в Станиці Луганській вилучили 31 міну

Під час розмінування ділянки неподалік мосту в Станиці Луганській знайдено 31 міну

Про це повідомляє Департамент комунікації Міністерства внутрішніх справ України. В МВС нагадують, що у період з 1 по 10 серпня підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій України здійснюватимуть розмінування ділянок уздовж зруйнованого автомобільного мосту через річку Сіверський Донець на глибину 30 метрів з обох боків.

Також є посилання на повідомлення штабу операції Об’єднаних сил, що "на цей період представники української сторони СЦКК отримали гарантії безпеки від представників тимчасово окупованої території Луганської області на обстеження ділянок території в районі зруйнованого мосту. При цьому зазначається, що вже обстежено 0,13 га території і виявлено, вилучено та знешкоджено 31 вибухонебезпечний предмет. "Варто зазначити, що сепаратисти не пускають українських саперів розмінувати ділянку вздовж зруйнованого автомобільного мосту через річку Сіверський Донець", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що в Мінську домовилися з 1 серпня розміновувати міст у Станиці Луганській. 

Вранці, 1 серпня, українська сторона розпочала розмінування.

Однак представник СММ ОБСЄ переказав українській стороні, що бойовики "ЛНР" проти проведення будь-яких робіт під аварійним мостом у Станиці Луганській.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook