В "ЛНР" нарешті отримали вказівку з Кремля готуватись до ремонту мосту в Станиці

Терористи "ЛНР" заявили, що від сьогодні, 23 серпня, мають намір розпочати підготовку до ремонту зруйнованого моста через Сіверський Донець у Станиці Луганській

В "ЛНР" нарешті отримали вказівку з Крем…

Як передає Depo.Донбас, про це заявив "міністр закордонних справ "ЛНР" Владислав Дейнего.

Він запевняє, що 22 серпня "ЛНР" направила координатору Контактної групи від ОБСЄ Мартіну Сайдік два повідомлення.

"Перше - про завершення розмінування в районі зруйнованої частини моста через річку Сіверський Донець на ділянці розведення № 1…  Друге - про те, що Луганська Народна Республіка також з 23 серпня розпочинає підготовку до ремонту всієї іншої частини моста", - повідомив Дейнего.

Він зазначив, що до початку ремонту бойовики мають демонтувати "передової позиції народної міліції" ЛНР", що біля мосту.

Нагадаємо, що 20 серпня українська сторона розпочала демонтаж мосту біля Станиці Луганської і припинила, бо бойовики "ЛНР" погрожують відкрити вогонь.

Нагадаємо, що в Мінську домовилися з 1 серпня розміновувати міст у Станиці Луганській. 

1 серпня, українська сторона розпочала розмінування. Однак представник СММ ОБСЄ переказав українській стороні, що бойовики "ЛНР" проти проведення будь-яких робіт під аварійним мостом у Станиці Луганській.

Під час розмінування ділянки неподалік мосту в Станиці Луганській знайдено 31 міну.

Також повідомлялося, що бойовики не прибрали свій блокпост і не виконують свою частину Мінських угод стосовно розведення сил у Станиці Луганській. Натомість вони промацують ситуацію і намагатимуться захопити українську територію біля мосту.

Як стало відомо 16 серпня, біля мосту в Станиці Луганській бойовики "ЛНР" підігнали будівельну техніку і облаштовують малі споруди на своїх блокпостах.

Довідка: 21 вересня 2016 року учасники Тристоронньої контактної групи у Мінську підписали рамковий документ про розведення сил і засобів на Донбасі на трьох ділянках фронту – в районі н.п. Золоте, Станиця Луганська та на ділянці Петрівське-Богданівка, якщо там протягом певного періоду не буде обстрілів. Відповідно до угоди, українська армія і бойовики в районі КПВВ мають відійти від займаних позицій на 1 кілометр углиб.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook