Українська сторона розбирає останнє укріплення біля Станиці, а бойовики окопуються

Сьогодні, 2 вересня українська сторона почала демонтувати останнє укріплення зі свого боку, біля мосту в Станиці Луганській, натомість бойовики не тільки не розбирають свої, а й укріплюють те, що є

Українська сторона розбирає останнє укрі…

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на пресцентр штабу ООС.

"Сьогодні, 2 вересня, станом на 09:00 годину, українська сторона розпочала демонтаж останньої фортифікаційної споруди, що розміщена в районі КПВВ "Станиця Луганська" та готова до початку робіт, безпосередньо, на зруйнованій ділянці мосту", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в зазначений час збройними формуваннями Російської Федерації та їхніми найманцями з "ЛНР" інженерних робіт з демонтажу не проводиться.

"Навпаки, здійснюється укріплення тимчасової споруди синього кольору з надписом СЦКК (кунг). Зауважимо, що в процесі очищення українською стороною зазначеної ділянки території від фортифікаційних споруд, підрозділами Об'єднаних сил продовжується обладнання опорних пунктів на даній ділянці лінії зіткнення", - йдеться у повідомленні.

Українські військові наголошують, що в разі загострення ситуації на ділянці розведення №1, Об’єднані сили дадуть адекватну відповідь.

Нагадаємо, що у Мінську домовилися з 1 серпня розміновувати міст у Станиці Луганській. 

1 серпня, українська сторона розпочала розмінування. Однак представник СММ ОБСЄ переказав українській стороні, що бойовики "ЛНР" проти проведення будь-яких робіт під аварійним мостом у Станиці Луганській.

Під час розмінування ділянки неподалік мосту в Станиці Луганській знайдено 31 міну.

Також повідомлялося, що бойовики не прибрали свій блокпост і не виконують свою частину Мінських угод стосовно розведення сил у Станиці Луганській. Натомість вони промацують ситуацію і намагатимуться захопити українську територію біля мосту.

Як стало відомо 16 серпня, біля мосту в Станиці Луганській бойовики "ЛНР" підігнали будівельну техніку і облаштовують малі споруди на своїх блокпостах.

20 серпня українська сторона розпочала демонтаж мосту біля Станиці Луганської і припинила, бо бойовики "ЛНР" погрожують відкрити вогонь.

23 серпня терористи "ЛНР" заявили, що нарешті мають намір розпочати підготовку до ремонту зруйнованого моста через Сіверський Донець у Станиці Луганській.

Однак, станом на 27 серпня у звіті СММ ОБСЄ було зазначено, що бойовики "ЛНР" продовжують імітувати роботи з демонтажу фортифікаційних споруд, що розміщені на ділянці розведення №1.

Довідка: 21 вересня 2016 року учасники Тристоронньої контактної групи у Мінську підписали рамковий документ про розведення сил і засобів на Донбасі на трьох ділянках фронту – в районі н.п. Золоте, Станиця Луганська та на ділянці Петрівське-Богданівка, якщо там протягом певного періоду не буде обстрілів. Відповідно до угоди, українська армія і бойовики в районі КПВВ мають відійти від займаних позицій на 1 кілометр углиб.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook