Бойовик "ДНР" каже, що Плотницький втік з Луганська на Росію

Донецький бойовик Олександр Жучковський стверджує, що ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький поїхав на Росію, втративши контроль над ситуацією в "республіці"

Як передає Depo.Донбас, про це пише російська газета "Взгляд".

"За останньою інформацією Плотницкий, втративши контроль над ситуацією, поїхав в РФ. Можливо, вже не повернеться. Є великі сумніви, що в Москві залишилися люди, які зможуть його витягнути", - написав він у своєму Telegram.

Перед цим Жучковскій повідомив, що ватажка "ЛНР" вирішено відправити у відставку, хоча Плотницький не згоден з цим.

Нагадаємо, в окупованому Луганську не працюють телеканали, мобільний зв'язок та радіо.

Вранці 21 листопада озброєні люди у військовій формі оточили центр окупованого Луганська. Повідомлялося, що частина з них прибула з "ДНР". Також є інформація про російські війська.

Ця ситуація пов'язана з конфліктом між ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким і "міністром" "МВС" Ігорем Корнетом.

Корнет заявив, що в "ЛНР" ліквідована група українських диверсантів. За його словами, арештовані вночі генеральний директор ДТРК "ЛНР" Анастасія Шуркаева, керівник адміністрації глави "ЛНР" Ірина Тейцман, а також начальник служби урядової безпеки МВС "ЛНР" Євген Селіверстов.

При цьому Корнет зауважив, що саме вночі він прийшов до Плотницького і надав йому всі наявні матеріали, і що Плотницький прийняв рішення про порушення кримінальних справ і арешт всіх фігурантів.

Також Корнет спростував інформацію про свою відставку.

Плотницький, у свою чергу, спростував усі заяви Корнета. Він заявив, що "ситуація знаходиться під контролем керівництва "ЛНР" і найближчим часом буде повністю вирішена".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас