Корнет про укродиверсантів в "ЛНР": Арештовані гендиректор ТБ і голова "адміністрації" Плотницького

"Міністр" МВС" "ЛНР" Ігор Корнет повідомив про затримання українських диверсантів, які були при владі в "ЛНР"

Про це він сказав у своєму зверненні, передає Depo.Донбас.

"В результаті реалізованих "МВС" і "МГБ" республіки" оператівнорозискних і слідчих заходів отримані докази причетності директора ДТРК "ЛНР" Анастасії Шуркаева до діяльності українських спецслужб", - сказав корнет.

Також, за його словами, встановлено причетність керівника адміністрації глави "ЛНР" Ірини Тейцман, а також начальника "служби урядової безпеки "МВС "ЛНР" Євгена Селіверстова до інсценування в вересні 2016 р державного перевороту в "ЛНР".

"В результаті був убитий колишній прем'єр-міністр і мій бойовий товариш Ципкалов Геннадій Миколайович і засуджений до тривалого тюремного ув'язнення заступник командувача управління народної міліції "ЛНР" Віталій Кисельов", - сказав Корнет.

"Сьогодні вночі я надав всі наявні матеріали Голові "ЛНР" Ігорю Плотницькому, який прийняв рішення про порушення кримінальних справ і арешт всіх фігурантів: генерального директора ДТРК "ЛНР" Анастасії Шуркаева, керівника адміністрації глави "ЛНР" Ірини Тейцман, а також начальник служби урядової безпеки МВС "ЛНР" Євген Селіверстов", - сказав Корнет.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас