Плотницький спростував усі заяви Корнета про українських диверсантів у владі "ЛНР"

Ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький спростував усі заяви "міністра "МВС" Ігоря Корнета

Про це йдеться у його заяві, передає Depo.Донбас.

Він зазначив, що люди у військовій формі в центрі Луганська - це продовження вчорашніх кадрових змін по відсторонення Корнета від займаної посади "міністра".

Плотницький зазначив, що "події сьогоднішнього дня в черговий раз довели, що рішення було прийнято вірне".

"У свою чергу, запевняю, що заява Корнета не має ніяких підстав і юридичної сили. Ще від учора Корнет законно відсторонений від займаної посади: є рішення суду, клопотання від відповідного комітету "народної ради". Більш того, призначено нового і. о. "міністра" внутрішніх справ "ЛНР", - сказав Плотницький

"В даний час слідство ведеться, але по іншій справі і з іншими фігурантами. Підстав для арешту Анастасії Шуркаевої, Ірини Тейцман і Євгена Селіверстова ніяких немає, і розпоряджень подібного роду призначений і. о. "міністра внутрішніх справ "ЛНР" не давав", - додав Плотницький.

Він пообіцяв, що "ситуація знаходиться під контролем керівництва "ЛНР" і найближчим часом буде повністю вирішена".

"Можу з упевненістю сказати, що спроби певних осіб затриматися при владі ціною дестабілізації обстановки всередині "держави" марні, і найближчим часом будуть повністю нейтралізовані", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, раніше Корнет заявив, що в "ЛНР" ліквідована група українських диверсантів. За його словами, арештовані вночі генеральний директор ДТРК "ЛНР" Анастасія Шуркаева, керівник адміністрації глави "ЛНР" Ірина Тейцман, а також начальник служби урядової безпеки МВС "ЛНР" Євген Селіверстов.

При цьому Корнет зауважив, що саме вночі він прийшов до Плотницького і надав йому всі наявні матеріали, і що Плотницький прийняв рішення про порушення кримінальних справ і арешт всіх фігурантів.

Також Корнет спростував інформацію про свою відставку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас