Плотницький перед втечею здав своє телебачення

В терористів "ДНР" повідомляють, що "ДТРК ЛНР" наразі перейшла під контроль "правильних людей"

Depo.Луганськ
23 листопада 2017 17:57
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомив пропагандист "ДНР", колишній харківський журналіст Костянтин Долгов у соцмережі.

"Будівля ДТРК - під повним контролем правильних людей. Перед цим Плотницкий віддав команду зняти охорону будівлі ДТРК", - йдеться у повідомленні.

При цьому він зазначає, що наразі не має підтвердження того, що Плотницький перетнув кордон із Росією.

Інформацію про "ДНРК" також підтверджує і інший посіпака терористів "ДНР" Іван Рахметов.

Нагадаємо, вранці 21 листопада озброєні люди у військовій формі оточили центр окупованого Луганська. Повідомлялося, що частина з них прибула з "ДНР". Також є інформація про російські війська.

Ця ситуація пов'язана з конфліктом між ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким і "міністром" "МВС" Ігорем Корнетом.

Корнет заявив, що в "ЛНР" ліквідована група українських диверсантів. За його словами, арештовані вночі генеральний директор ДТРК "ЛНР" Анастасія Шуркаева, керівник адміністрації глави "ЛНР" Ірина Тейцман, а також начальник служби урядової безпеки МВС "ЛНР" Євген Селіверстов.

При цьому Корнет зауважив, що саме вночі він прийшов до Плотницького і надав йому всі наявні матеріали, і що Плотницький прийняв рішення про порушення кримінальних справ і арешт всіх фігурантів.

Також Корнет спростував інформацію про свою відставку.

Плотницький, у свою чергу, спростував усі заяви Корнета. Він заявив, що "ситуація знаходиться під контролем керівництва "ЛНР" і найближчим часом буде повністю вирішена".

Як стало відомо 23 листопада, автомобільний кортеж, в якому ймовірно знаходиться ватажок "ЛНР" Ігор Плотницкий та його "свита", де була зокрема і опальна керівниця "ДТРК ЛНР" Анастасія Шуркаєва, виїхав з території окупованого Луганська.

Читайте також: Окупований Донбас: Економіка, демографія, групи впливу. Стратегії Для України

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас