Кидають пісок з одної купи на іншу: Як бойовики імітують діяльність біля мосту в Станиці

Біля Станиці Луганської бойовики "ЛНР" створюють видимість діяльності, хоча насправді просто кидають пісок з однієї купи на іншу, і то, лише коли бачать, що їх знімають

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "theБабель".

"Обабіч дороги лежать мотки дроту та купи уламків — усе, що залишилося від українського блокпоста. За ним і справді більше нічого немає, пряма дорога до розлому. Підходимо до самого краю, через 10 метрів бліндаж "ЛНР". Біля нього кілька чоловіків у зеленій камуфляжній формі і з блакитними касками. Як тільки вони бачать у нас у руках камери, відразу ж беруться за лопати і починають перекладати пісок з однієї купи в іншу", - йдеться у матеріалі.

Фото зі сторінки Євгена Спіріна у Facebook

Так бойовики показують, що розбирають свою укріпспоруду. В українських військових це викликає сміх.

"Диви, як заворушилися! Якщо ми тут півгодини постоїмо, дивись, і стінку розберуть!", - кажуть вони.

Зазначається, що з боку бойовиків під мостом лежить ціла гора піску.

Фото зі сторінки Євгена Спіріна у Facebook

"Таке враження, що вони вночі привозять його і розвантажують на блокпост, щоб потім цілий день робити вигляд, що розбирають свій бліндаж", - зазначає автор матеріалу.

"Та хай зй*бують звідти, ми цю будку за пів години знесемо. А так вони там ще рік будуть у пісочниці колупатися. Ні мінерів туди не пустиш, ні інженерів. Будівельники!", - зазначає український боєць.

Фото зі сторінки Євгена Спіріна у Facebook

Також повідомляється, що бойовики "ЛНР" під мостом палять шини, якими раніше був обкладений їхній бліндаж. Вивозити їх ніхто не хоче, тому просто обливають бензином і підпалюють. Чорний дим стовпом валить просто на людей, які йдуть мостом.

"Як бачите, у них он тіло в куртці МНС підпалює шини. У нас пожежники гасять, а в них підпалюють. Ось така різниця", - зазначають українські військові.

Фото зі сторінки Євгена Спіріна у Facebook

Вони пояснюють, що коли приберуть усі міни, розпочнеться другий етап.

"Потрібно буде зробити тимчасову ділянку, в обхід розлому, щоб не закривати пункт. А потім поставити нові опори й залатати дірку в мості", - каже він.

При цьому зазначаєть, що наразі нікому не відомо, чи буде новий міст автомобільним.

Нагадаємо, що голова Станично-Луганської райдержадміністрації Юрій Золкін розповів, що бойовики навмисне затягують підготовчі роботи з розведення біля мосту в Станиці Луганській, щоб пошити Україну в дурні переж світовою спільнотою.

В СЦКК також підтвердили, що роботи з відновлення зруйнованої ділянки мосту на ділянці розведення "Станиця Луганська" сьогодні, 5 вересня, знову не розпочалися.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook