Без світла, води, магазинів, гумдопомоги: У Покровську дотепер проживає близько 1,3 тисячі людей
Люди мають запаси, але їх не вистачить надовго. Поки з провізією допомагають військові, які також залучені до евакуації цивільних
- Донбас
-
12 серпня 2025 22:40
Попри надскладну ситуацію у фронтовому Покровському досі залишаються 1 327 жителів. До минулого тижня в одному з районів працювала єдина крамниця, однак нині її зачинили. Востаннє гуманітарну допомогу місцевим завозили місяць тому — запасів не вистачить на довго. Про це розповів очільник Покровської МВА Сергій Добряк, пише "Вільне радіо".
Посадовець нагадав, що у Покровську немає електрики з кінця 2024-го, як і централізованого водопостачання. До минулого тижня у місті працювала точка видачі води, однак після чергової російської атаки відновити її не зможуть.
Попри це, у населеному пункті обладнали більш як 300 свердловин. Також донедавна в одному з міських районів працювала єдина крамниця, однак вона вже зачинилася.
Зі слів Добряка, за місяць до того у Покровськ вдалося завезти гуманітарну допомогу. Тож люди мають запаси, але їх не вистачить надовго. Поки з провізією допомагають військові, які також залучені до евакуації цивільних.
Водночас заїхати до міста майже неможливо — росіяни обстрілюють "все, що рухається". Людям доводиться виходити до евакуаційних автівок пішки з більшості районів Покровська.
Очільник ВА також уточнив, що випадків повернення людей до Покровська вже не фіксують.
"У нас була така ситуація на початку літа: люди поверталися до своїх городів, потім поверталися подивитися на своє житло, іноді навіть з дітьми, і потім дзвонили, просили вивезти. Але сьогодні немає такої фіксації", — сказав Добряк.
Серед іншого, посадовець розповів, що у місті досі існує проблема стихійних поховань людей прямо біля будинків. Так, за останні два тижні збільшилося поховань по місту, хоч це і "невелика кількість".
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:42 Доба на фронті: Зведення Генштабу ЗСУ
- 22:07 "Азовці" на Донеччині взяли у полон одразу цілий загін (ВІДЕО) Відео
- 21:04 Росіяни готують депортацію українців із окупованих територій до Сибіру
- 20:19 Противник не контролює Покровськ і не має успіху в оточенні українських сил, - Сирський
- 16:33Для переселенців з Маріуполя зведуть житловий квартал у Білій Церкві: проєкт уже отримав архітектурний концепт
- 22:31 Більш як дві сотні разів за поточну добу нападники намагалися прорватися через лінію фронту
- 21:21 На Донеччині зараз мешкають 13,2 тисячі дітей. З них близько 540 - в зоні примусової евакуації
- 12:54Виставку "Маріуполь нескорений" експонують в парламенті Естонії (ФОТО) ФОТО
- 22:32 З початку доби на фронті відбулося 206 бойових зіткнень
- 09:05Внаслідок атаки дронів у Краматорську є загиблий
- 19:53Загрози оточення немає: у Покровську та Мирнограді тривають запеклі бої
- 14:39Черкаський ЛНЗ посунув київське "Динамо" на четверте місце у футбольному чемпіонаті
- 08:39 Про актуальну ситуацію на фронті інформує Генштаб ЗСУ
- 20:29 На Донеччині росіяни атакували дроном автівку з іноземними волонтерами і журналістом (ФОТО, ВІДЕО) Відео
- 15:44Голова ДПСУ побував на найгарячіших ділянках фронту (ВІДЕО) Відео
- 09:29 Ситуація на фронті: За добу майже дві сотні штурмів
- 18:00Спецпризначенці СБУ утилізують росіян біля Покровська у промислових масштабах, це результат системної роботи, — експерт
- 22:11 Росармія 164 рази за день штурмувала позиції ЗСУ
- 22:02В Україні з 2,5 тисяч пошкоджених ворогом об’єктів закладів охорони здоровʼя вже 700 відновили
Сектор

