Екс-ватажок "ЛНР" каже, що хунта Корнета взяла Плотницького у кільце

Екс-голова "народної ради "ЛНР" Олексій Карякін повідомив, що ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького і його оточення взяли у "тісне кільце"

Depo.Луганськ
21 листопада 2017 16:42
ФОТО: depo.ua

Про це Карякін написав на своїй сторінці у соцмережі, і додав, що це інформація станом на 16:30, передає Depo.Донбас.

"За "чутками" - Плотницький з товаришами перебувають у "тісному кільці". Відзначається приїзд багатьох "ополченців", яких Плотницкий "видавив" з "республіки". Відзначається присутність якихось "дружніх" сил. Центр Луганська оточений, ДТРК блоковано. Є чутки про "зникнення" співробітника особистої охорони Плотницького "Сільвера", - написав Карякін.

Він додав, на даний час відомості про інших постраждалих відсутні, стрілянини не відзначалося.

Нагадаємо, в окупованому Луганську не працюють телеканали, мобільний зв'язок та радіо.

Вранці 21 листопада озброєні люди у військовій формі оточили центр окупованого Луганська. Повідомлялося, що частина з них прибула з "ДНР". Також є інформація про російські війська.

Ця ситуація пов'язана з конфліктом між ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким і "міністром" "МВС" Ігорем Корнетом.

Корнет заявив, що в "ЛНР" ліквідована група українських диверсантів. За його словами, арештовані вночі генеральний директор ДТРК "ЛНР" Анастасія Шуркаева, керівник адміністрації глави "ЛНР" Ірина Тейцман, а також начальник служби урядової безпеки МВС "ЛНР" Євген Селіверстов.

При цьому Корнет зауважив, що саме вночі він прийшов до Плотницького і надав йому всі наявні матеріали, і що Плотницький прийняв рішення про порушення кримінальних справ і арешт всіх фігурантів.

Також Корнет спростував інформацію про свою відставку.

Плотницький, у свою чергу, спростував усі заяви Корнета. Він заявив, що "ситуація знаходиться під контролем керівництва "ЛНР" і найближчим часом буде повністю вирішена".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас