У лікарнях Краматорська більше 200 людей з діагнозом "пневмонія"

У Краматорську з кінця минулого року лютує епіідемія грипу. Вже померло 15 людей

Про це пише Depo.Донбас, з посиланням на прес-службу Краматорської міскради.

"На сьогодні в стаціонарах міста Краматорська перебувають 208 пацієнтів з пневмоніями, у тому числі 33 - у важкому стані, з них 6 - діти", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що Краматорська міскрада створила оперативний штаб з реагування на епідемічну ситуацію в місті, який ухвалив рішення про виділення додаткових коштів на придбання необхідних лікарських препаратів і витратних матеріалів.

"Здійснити закупівлю необхідного лікарні зможуть вже 12 січня. Так, наприклад, ДТМО додатково закуповує на 100 тис грн медичні препарати і пульсоксиметри" - повідомляють у прес-службі.

Крім того, повідомляється, що 10 січня в область надійшов противірусний препарат "Таміфлю", закуплений у попередні роки за кошти державного бюджету, заявки на який лікувальними установами були подані ще в грудні.

"Згідно з розподілом, затвердженим наказом департаменту охорони здоров'я Донецької обласної військово-цивільної адміністрації від 05.01.2016 № 4 "Про отримання та розподіл лікарського засоба "таміфлю", лікарні міста Краматорська отримали 70 упаковок зазначеного препарату", - повідомляють у матералі.

Уточнюється, що для лікування одного хворого необхідно не менше двох упаковок "Таміфлю".

Нагадаємо, що у період з 27 грудня, коли померла перша людина, по 8 січня в Краматорську від ускладнень, викликаних грипом, померли 15 осіб.

Загалом же, з початку року в Донецькій області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 7124 людини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас