На Донеччині вже понад 7 тисяч людей підхопили грип

З початку року в Донецькій області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 7124 людини

Про це пише Depo.Донбас, з посиланням на прес-службу Донецької ОДА.

"Показник захворюваності на 10 тис населення становить 36,0, що на 12,1% вище за попередній тижень, але на 47% нижче показника епідемічного порогу (67,9 на 10 тис)" - йдеться у повідомленні. 

Також повідомляється, що у  Краматорську, єдиному в області, захворюваність вже другий тиждень поспіль перевищує рівень епідемічного порогу.

"У перший тиждень січня перевищення становило 39,3% (показник 98,5 на 10 тис населення), на другому тижні захворюваність зросла на 9,6% та перевищила епідемічний поріг на 59,1%, тобто в 1,6 рази" - повідомляють у прес-службі.

Зростання захворюваності зафіксований серед дорослого населення міста - на 44,7%. Серед дітей до 17 років захворюваність за тиждень знизилася на 14,8%, у т.ч. серед школярів - на 52,6%, що було пов'язано із зимовими канікулами.

У всіх інших містах та районах області захворюваність серед населення коливається від 2,8 до 57,6 на 10000 населення, не досягаючи епідемічного рівня.

Нагадаємо, що у період з 27 грудня, коли померла перша людина, по 9 січня в Краматорську від ускладнень, викликаних грипом, померли 15 осіб.

Крім того, окупаційна влада "ДНР" розпорядилась подовжити зимові канікули школярам через високий рівень захворюваності на ГРВІ.

Читайте новини  Depo.Донбас в групах у Фейсбуці та Вконтакте

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #грип