Ходаковський про російського "прем'єра "ДНР": Хто гроші дає, той і контролює
Екс-керівник "радбезу" "ДНР" Олександр Ходаковський прокоментував призначення "прем'єром" "ДНР" громадянина Росії, екс-віце губернатора Іркутської області Володимира Пашкова
- Донбас
-
18 лютого 2020 09:26
Ходаковський на своїй сторінці у соцмережі визнав, що оскільки "ДНР" фінансує Росія, то вона через свого представника має і контролювати витрати, передає Depo.Донбас.
"Хто гроші дає - той має право контролювати їх витрачання. Логічно? Більш, ніж. Сімдесят відсотків нашого бюджету наповнюється Росією, тому вважаю закономірним, що доброволець з Росії сяде на облік і розподіл. Чи призведе це до усунення каналів "витоку" дефіцитних грошей? Не знаю - залежить від Пашкова. Але, принаймні, багато питань відпаде", - зазначив він.
Також, на думку Ходаковського, модель поведінки попереднього прем'єра Олександра Ананченка "призвела до втрати діалогу між гілками влади, в результаті чого залишилися нереалізованими ряд важливих законів".
"Я вже говорив, що не тільки від Пушиліна залежить доля потрібних рішень. Можна понаприймали купу популістських законів, але доля їх буде однакова - в гербарії - якщо виконавча влада буде саботувати їх реалізацію", - написав він.
Нагадаємо, керована Кремлем окупаційна влада "ДНР" нишком змінила свого "прем'єра". Новим в.о. "прем'єра" став росіянин Володимир Пашков замість Олександра Ананченка, який був на цій "посаді" з 1 грудня 2018 року.
Пашков - громадянин Росії. Уродженець міста Братська. До 2015 року він працював віце-губернатором Іркутської області.
Пашков до призначення "прем'єром" очолював "Внешторгсервіс" - компанію, зареєстровану в Південній Осетії, яка керує привласненими українськими підприємствами на окупованому Донбасі.
Крім того, Пашков з квітня 2019 року вже був на посаді в так званому "уряді "ДНР", тоді він значився як "заступник" "прем'єра".
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:31росіяни вгатили по Костянтинівці: поранено людину, ще двоє під завалами
- 11:31 Ракети різних типів та дрони: Вночі знову рашисти атакували Україну
- 10:27 Розпочалася 1 151 доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України
- 23:53ЗСУ відкинули окупантів на Покровському напрямку, - DeepState
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:24 Цього дня на фронті окупанти намагалися прорватися понад сотню разів
- 14:51ОСУВ "Хортиця": На Покровському напрямку ворог відправляє штурмувати позиції поранених росіян на милицях Відео
- 22:31 Цього дня ворог штурмував позиції ЗСУ 87 разів
- 16:39 ЗСУ повернули контроль над селом на Донеччині
- 12:56 Уряд звільнив голів Сумської та Луганської ОВА
- 12:22Наслідки атак на Донеччині: Один загиблий та 6 поранених
- 09:31 Про ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 10:29Повітряна оборона знищила вночі 56 із 88 російських дронів
- 09:33 Ворог продовжує атакувати, - зведення Генштабу ЗСУ
- 22:50 З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень: Найскладнішим залишається Покровський напрямок
- 11:23На Донеччині клірик УПЦ МП наводив вогонь на позиції ЗСУ в обмін на допомогу у виїзді на Росію ФОТО
- 22:31 Сьогодні, 9 ківтня, на фронті уже відбулося 111 бойових зіткнень
- 20:49Азовське море під контролем росії переживає екоцид, - ЦПД
- 09:42Російські дрони пошкодили відділення "Укрпошти" в Добропіллі