Пушилін призначив "віце-прем'єром ДНР" генерального директора "Внешторгсервіса"

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін призначив "віце-прем'єром республіки" Володимира Пашкова - екс-заступника губернатора Іркутської області, ставленика ФСБ, генерального директора "Внешторгсервіса", компанії, яка окупаційні контролює українські підприємствами в ОРДЛО

Про це йдеться у відповідному "указі".
  
Володимир Пашков є колишнім віце-губернатором Іркутської області РФ. Після завершення кар'єри чиновника Пашков став президентом благодійного Фонду підтримки міжнародних гуманітарних проектів, який був зареєстрований в Москві в грудні 2015 року. Служба безпеки України звинуватила Пашкова в тому, що фонд використовують для збільшення бюджету "ЛНР".

Нагадаємо, восени 2018 року Пушилін ввів "посаду" "голови ради міністрів ДНР", яку зайняв Олександр Ананченко.

Довідка. Після конфіскації підприємств, що працювали під юрисдикцією України, і переведення їх під так зване "зовнішнє управління" в Південній Осетії було зареєстровано ЗАТ "Внешторгсервіс", пов'язаний з біглим українським бізнесменом Сергієм Курченком. Всі "віджаті" підприємства в ОРДЛО (металургійний завод "Донецьксталь", Єнакіївський і Макіївський металургійні заводи, "Єнакіївський коксохімпром", Ясинівський коксохімічний завод, "Макіївкокс", Харцизький трубний завод і ін.) перейшли під його контроль і стали називатися філіями ВТС.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас