Терорист Прилєпін проліз у керівництво легендарного російського театру

Російський письменник і ватажок бойовиків Захар Прилєпін призначений заступником з літературної частини художнього керівника легендарного МХАТу імені Горького

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "Медуза".

Повідомляється, що режисер Едуард Бояков призначений новим художнім керівником МХАТу імені Горького замість Тетяни Дороніної, яка очолювала театр більше 30 років.

Зазначається, що для Дороніної ввели спеціальну посаду - президент театру.

"Заступником художнього керівника по творчій роботі призначений заслужений артист РФ Сергій Пускепаліс, а заступником з літературної частини - письменник Захар Прилєпин", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Прилєпін втік з "ДНР" на Росію нинішнього літа.

Згодом стало відомо, що після ліквідації ватажка бойовиків Олександра Захарченка, в "ДНР" вирішили розпустити так зване "міністерство оборони", полк спецпризначення, який формував сам Захарченко, а також батальйон російського окупанта і пропагандиста Захара Прилепіна. Повідомлялося, що швидше за все, за словами керівництва, він перейде в підпорядкування корпусу (управління "народної міліції").

Сам Прилепін на другий день після призначення ватажком Дениса Пушиліна вже був у своєму підмосковному маєтку разом з "екс-міністром" Олександром Тимофєєвим (Ташкентом).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook