В "ДНР" розпускають "міністерство оборони", особистий полк Захарченка і батальйон Прилепіна

В "ДНР" вирішили розпустити так зване "міністерство оборони" та полк спецпризначення, який формував ліквідований ватажок Олександр Захарченко

Про це повідомив російський пропагандист Сергій Белоус, що працює на окупованій Донеччині, передає Depo.Донбас.

За його словами, одна з причин - нібито Мінські угоди, за якими може існувати "народна міліція", але не "міністерство оборони".

"Втім, необхідно розуміти, що з 15-го року МО ДНР практично не мала ніякого стосунку до більшої частини армії республіки - все управління нею перейшло в створений тоді 1-й армійський корпус "народної міліції". У компетенції МО залишилися лише лічені роти, а також питання військових нагород і проведення публічних заходів (парадів, наприклад)", - додав Белоус.

Він зазначив, що тепер централізація у військовій сфері посилиться: всі військові підрозділи, які перебували поза підпорядкування корпусу або "внутрішніх військ МВС" - будуть поставлені перед вибором: або інтеграція, або розпуск.

Батальйони, які входили в полк спеціального призначення, сформованого під керівництвом і підпорядковувався особисто Захарченку будуть розформовані.

"Так, батальйон №2 "П'ятнашка" - увійде у "внутрішні війська МВС", а разом з ним і окремий батальйон №3 "Патріот". Очікується рішення по "прілепінскому" розвідувально-штурмовому батальйону №4 - швидше за все, за словами керівництва, він перейде в підпорядкування корпусу (управління народної міліції)", - написав Белоус.

Нагадаємо, колишні прибічники Захарченка втекли на Росію після призначення в.о. ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна.

10 вересня так званий "евс-міністр" доходів і зборів "ДНР" Олександр Тимофєєв (Ташкент) з'явився у підмосковному селищі Лапіно у маєтку російського пропагандиста Захара Прилепіна.

У Прилепіна відбулося святкування "Дня сепаратиста".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас