ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Геращенко спростувала чутки про амністію для бойовиків

Під час зустрічі у Мінську 15 грудня політична підгрупа з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі не приймала жодних документів стосовно амністії бойовиків
Depo.
16 грудня 2015 10:44
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила представник України у гуманітарній підгрупі Ірину Геращенко, передає Depo.Донбас.

"Щодо амністіі. Відповідально заявляю, що ані 15.12, під час зустрічі підгруп у Мінську, ані під час попередніх дискусій на політичній, ані на нашій гуманітарній жодного проекту закону не обговорювалося і тим більше не приймалося" - пише Геращенко

Також вона зауважила, що подібний досвід вивчається але закон про амністію прийматимуть не мінські групи , а парламент: і саме там цей закон буде обговорюватися і дискутуватися.

При цьому, наголосила геращенко, Україна чітко стоїть на своїй позиції стосовно звільнення заручників, яких на сьогодні утримується у бойовиків 139.

"Іх катують, до них не допускають місію Червоного Хреста. А амністія має прийматися - як в усіх краінах, де відбувалися такі процеси- після остаточного припинення вогню, а не коли конфлікт ще триває, бо це безкарність" - пише Геращенко. 

Нагадаємо, що 15 грудня спеціальний представник ОБСЄ у тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі України Мартін Сайдік, заявив, що координатор підгрупи з політичних питань представив неофіційний робочий документ з питань амністії на основі письмових пропозицій сторін. За його словами документ про амністію буде обговорюватися в січні 2016 року.

Раніше повідомлялось, що 15 грудня у Мінську відбулось чергове засідання Тристоронньої контактної групи.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас