ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сайдік: Амністію бойовиків обговорять у січні 2016 року

Документ про амністію буде обговорюватися в січні 2016 року
Depo.
15 грудня 2015 21:50
ФОТО: depo.ua

Координатор підгрупи з політичних питань представив неофіційний робочий документ з питань амністії на основі письмових пропозицій сторін. Про це сьогодні повідомив спеціальний представник ОБСЄ у тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі України Мартін Сайдік, передає Depo.Донбас з поиланням на БЕЛТА.

"Робоча група з політичних питань продовжила обговорення по модальностям на місцевих виборах в окремих районах Донецької та Луганської областей. Крім цього, координатор підготував неофіційний робочий документ з питань амністії на основі письмових пропозицій сторін. Цей документ буде обговорюватися в січні 2016 року", - сказав Мартін Сайдік.

Він зазначив, що відбулося засідання підгрупи з політичних питань разом з підгрупою з безпеки, на якому обговорювалися питання безпечного проведення місцевих виборів в "ЛНР" і "ДНР".

Як повідомлялося раніше, неофіційний робочий документ з питань амністії учасників бойових дій на Донбасі сформований на переговорах Тристоронньої контактної групи з України в Мінську у вівторок

Нагадаємо, Тристороння контактна група закінчила свою роботу на сьогодні. Дарка Оліфер оприлюднила підсумки Мінська.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас