Як у Сіверськодонецьку "Опоблок" намагався вчетверте скинути мера (ВІДЕО)

У Сіверськодонецьку на сесії міськради Опозиційному блоку не вистачило голосів для прийняття рішення по відставці мера Валентина Казакова

Depo.Сіверськодонецьк
17 березня 2017 09:27
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат міськради Сергій Самарський, передає Depo.Донбас.

На сесію було винесено понад 120 питань і одним з головних питань, було намагання вчетверте звільнити Казакова з посади міського голови.

"Однак сесія пішла не за сценарієм Ігоря Буткова (голова фракції "Опоблоку" в міськраді - ред.) Він не зміг зібрати для звільнення мера, необхідну кількість депутатів. Замість потрібних 24-х, на сесію прийшло всього лише 22 депутати. Вперше Казаков поводився на сесії зухвало, але в рамках закону, не даючи можливості "сісти на голову" депутатам-оппоблоківцям", - написав Самарський.

Він зазначив, що в разі відновлення Буткова на посаді секретаря міськради, він тепер позбавлений можливості оголосити проведення нової сесії, оскільки не закрита ще нинішня. А наступне проведення сесії, може бути оголошено нинішнім головуючим, тобто мером Казаковим.

Нагадаємо, 3 березня стало відомо, що у Сіверськодонецьку звільнено з посади скандально відомого секретаря міськради Ігоря Буткова (Опозиційний блок). Зазначалося, що Бутков не пройшов спецперевірку, на підставі чого, він не може перебувати при владі.

24 лютого міський суд втретє відновив на посаді мера Сіверськодонецька Валентина Казакова.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас