У Сіверськодонецьку звільнено скандального секретаря міськради

У Сіверськодонецьку звільнено з посади скандально відомого секретаря міськради Ігоря Буткова (Опозиційний блок)

Depo.Сіверськодонецьк
3 березня 2017 12:42
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міського голови Сергій Зарецький, передає Depo.Донбас.

"Ігор Бутков не пройшов спецперевірку, на підставі чого, він не може перебувати при владі і був звільнений з посади секретаря міської ради!" - написав Зарецький.

Цю інформацію також підтвердив депутат міськради Сергій Самарський. Він зазначив, що звільненний Бутков, порушуючи закон, скликає чергову сесію міської ради.

"Так, на сайті міської ради начальник відділу внутрішньої політики Сергій Лінник, друг і соратник заступника мера-ляшківця Григорія Пригеби і Ігоря Буткова, опублікував інформацію 2 березня о 17:00 годині про скликання сесії міської ради", - зазначив Самарський.

Нагадаємо, Ігор Бутков разом з депутатами від Опоблоку та партії Олега Ляшка - ініціатор трикратного звільнення мера Сіверськодонецька Валентина Казакова.

Активісти "Автомайдану" нарахували понад 100 підприємств у Буткова, зазначаючи, що він був секретарем міськради, одночасно займаючи посаду директора кількох підприємств, що суперечить нормам закону про місцеве самоврядування.

Нагадаємо, Зарецький потрапив у міськраду Сіверськодонецька від партії "Наш Край", яка з перших днів увійшла в демократичну коаліцію.

Проте він виявився одним з восьми депутатів-перебіжчиків (тушок), які приєдналися до Опоблоку під час голосування за кандидатуру секреталя міськради Буткова, а потім і у питанні винесення недовіри міському голові Валентину Казакову.

У квітні 2016 року стало відомо, що суд позбавив депутатських повноважень трьох депутатів заколотників, серед яких був і Зарецький. У липні Зарецький на своїй сторінці у Facebook повідомив, що отримав рішення Вищого Адміністративного Суду України яке підтверджує його повноваження як депутата.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас