У Сіверськодонецьку мешканці протестують проти асфальтобетонного заводу, який лобіював Дунаєв

У Сіверськодонецьку в селищі Воєводівка мешканці протестують проти роботи асфальтобетонного заводу через те, що він зведений незаконно і, крім того, забруднює повітря

Депутат міськради Сіверськодонецька Сергій Войтенко каже, що завод працює незаконно, передає Depo.Донбас з посиланням на UA:Донбас.

"Це підприємство побудовано без любих дозвільних документів, просто привезли і поставили", - заявив Войтенко.

Землю в оренду заводу виділила міськрада. Згідно з нормами, відстань від підприємства до житлових будинків повинна бути 1 км, в реальності - в 10 разів менше.

Depo.Донбас писав про роботу цього заводу. Побудувало його за півтора місяця взимку цього року київське підприємство "Український шлях", витративши більше двох мільйонів євро. Засновник "Українського шляху" – Сергій Горєв – депутат Баришівської районної ради у Київській області. Він також володіє СТОВ "Деренківець" і низкою сільськогосподарських підприємств. Також відомо, що у будівництві та роботі цього заводу зацікавлений нардеп-опоблоківець, екс-мер Лисичанська Сергій Дунаєв. 

Депутат Войтенко розповідав, що завод зведено на відстані у 100 метрів до будинків жителів селища на території ТОВ "Сєвєродонецький завод будівельних конструкцій та матеріалів". Він наголошує, що міськрада відповіла на його запити, і з відповідей зрозуміло, що будівля заводу зведена без дозволу місцевих органів влади, а земельна ділянка не має кадастрового номеру.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook