UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Сіверськодонецьку майже половина мешканців міста - переселенці

У Сіверськодонецьку 43% від загального населення міста це переселенці

У Сіверськодонецьку майже половина мешка…

Як повідомляє прес-служба уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, у місті зареєстровано 49 тис. внутрішньо переміщених осіб, загальна кількість населення - 115 тис. людей, передає Depo.Донбас.

Кількість дітей-переселенців становить 18,5% (3061 дитина) від загальної чисельності дітей в Сіверськодонецьку. Основною проблемою залишається забезпечення переселенців житлом.

"Відсутність приміщень для створення фондів тимчасового або соціального житла, а також коштів в місцевому бюджеті для співфінансування (30%) за програмою "Доступне житло", унеможливлює забезпечення ВПЛ будь-яким житлом, в тому числі працівників переміщених державних установ і органів", - йдеться в повідомленні.

Крім того, в Луганській області 855 переселенців-учасників АТО / ООС перебувають на обліку для отримання компенсації на покупку / будівництво житла. "Загальна потреба в коштах на ці цілі становить 797,3 млн грн. За період 2018-2019 років тільки 10 осіб зазначеної категорії були забезпечені житлом", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Міжнародному комітеті Червоного Хреста (МКЧХ) оцінюють кількість тимчасово переміщених осіб від 2 до 2,7 млн ​​за час збройного конфлікту на Донбасі. Ця цифра вдвічі більша за офіційну.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"