Червоний Хрест нарахував кількість переселенців з Донбасу вдвічі більшу за офіційну

У Міжнародному комітеті Червоного Хреста (МКЧХ) оцінюють кількість тимчасово переміщених осіб від 2 до 2,7 млн ​​за час збройного конфлікту на Донбасі

Червоний Хрест нарахував кількість перес…

Про це повідомив координатор з питань гуманітарної допомоги Україні МКЧХ Даніель Буннског, передає Depo.Донбас з посиланням на "Донецкие новости".

Вын зазначив, що найбільше число цих приміщеннях людей живе недалеко від лінії розмежування, наприклад, в Донецькій і Луганській областях.

"Кількість переміщених осіб там набагато більше, ніж навіть кількість осіб, які жили там до конфлікту. Але звичайно є теж особи, які поїхали в інші частини України і в інші країни. Ми, як Міжнародний комітет Червоного Хреста, працюємо, в першу чергу, уздовж лінії контакту і наша діяльність не обмежується тільки підтримкою переміщених осіб", - сказав він.

Буннског додав, що МКЧХ ще з 2014 року працює також на території, тимчасово непідконтрольній українській владі. Він зазначив, що організація допомагає кільком десяткам тисяч людей, які були переміщені в межах територій, підконтрольних "ДНР" і "ЛНР". За його словами, ці особи живуть, як правило, в будівлях громадського призначення або в своїх сім'ях. Їхні потреби, за його словами, є дуже великим, оскільки це в основному самотні і літні люди.

"Проблеми з доступом цивільного населення до основних послуг величезні", - уточнив Буннског.

Нагадаємо, за офіційними даними, в Україні зареєстровано 1 млн 427 тис. 211 переселенців з Донбасу і Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"