У Сіверськодонецьку суд відновив на посаді скандального секретаря міськради

У Сіверськодонецьку суд відновив на посаді секретаря міськради опоблоківця Ігоря Буткова

Depo.Сіверськодонецьк
5 квітня 2017 20:40
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook написав місцвий адвокат Ігор Слесарьов, передає Depo.Донбас.

"В судовому засіданні Бутков надав нотаріально завірені заяви про його вихід зі складу 3-х підприємств, але дані заяви не були передані посадовим особам підприємств, тим самим відповідно до Пленуму ВСУ Бутков вважається таким, який не вийшов зі складу засновників, тобто на сьогоднішній день він офіційно володіє корпоративними правами трьох підприємств. Але, суддя сьогодні була налаштована здійснювати правосуддя, внаслідок чого було прийнято явно незаконне судове рішення", - написав він

Нагадаємо, 2 березня Бутков був звільнений за результатами спецперевірки, тому що у нього були виявлені корпоративні права. На підставі цього, він не може перебувати при владі.

Бутков разом з депутатами від Опоблоку та партії Олега Ляшка - ініціатор трикратного звільнення мера Сіверськодонецька Валентина Казакова.

Активісти "Автомайдану" нарахували понад 100 підприємств у Буткова, зазначаючи, що він був секретарем міськради, одночасно займаючи посаду директора кількох підприємств, що суперечить нормам закону про місцеве самоврядування.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас