Сіверськодонецьк "пасе задніх" у рейтингу можливості міст України

Сіверськодонецьк посів останню сходинку у рейтингу можливості міст України, разом з ним останнє місце розділив Миколаїв

Про це йдеться у результатах опитування Соціологічної групи "Рейтинг" від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту, передає Depo.Донбас.

Міста оцінювали за 9 параметрами: можливість вільно висловлювати свої думки, вільно пересуватися усіма частинами міста, можливість включатися в процес формування рішень в місті, різноманітно проводити дозвілля, отримувати якісну освіту, самореалізовуватися і займатися підприємницькою діяльністю, одержувати досить грошей за свою роботу, вільно реалізувати свої духовні потреби.

Опитування проводилось 6 вересня – 10 жовтня у 24 обласних центрах України, що не перебувають під контролем російських чи проросійських сил, включаючи Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Вибірка включала 19200 респондентів. Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%. Досяжність респондентів у середньому склала 67,7%.

Нагадаємо, міськрада Сіверськодонецька на Луганщині усерйоз вихвалялася включенням у роботу "найкрасивішого в місті світлофора".  Крім того, у Сіверськодонецьку міська влада відкрила нову велодоріжку, але мешканці звернули увагу на те, що вона зроблено неякісно, на шляху є тріщіни і вибоїни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"