На Луганській ТЕС залишилося вугілля на 39 днів: Область і місто Щастя можуть залишитися без тепла
На Луганській ТЕС у місті Щастя залишилося вугілля на 39 днів. Раніше його поставляли з Росії
- Донбас
-
8 листопада 2021 20:54
З 1 листопада Росія припинила поставки вугілля марки "А" - антрацит в Україну, і це відбулося не вперше. У 2019 році Росія заблокувала поставки антрациту з окупованої території й станція використовувала природний газу для виробництва електроенергії. Борг Луганській ТЕС за газ перед державою перевищував 1 млрд грн.
Як повідомляє Луганська ОВЦА, цього разу на Луганській ТЕС теж доведеться використовувати газ, обласна влада звернеться до Уряду щодо механізмів безперебійного постачання газу на ТЕС, передає Depo.Донбас.
Відповідне рішення прийнято на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій сьогодні, 8 листопада.
Зазначається, що в Луганській області два джерела електроенергії: електропідстанція ПС 500/220 кВ "Кремінська" і "Луганська ТЕС" ТОВ "ДТЕК "Східенерго". Якщо на підстанції будуть перебої в роботі на в області залишиться єдине джерело електроенергії - ТЕС. Крім того, ТЕС є єдиним виробником теплової енергії для споживачів міста Щастя.
Однак, вугілля марки "А" там залишилося на 36 діб.
Як повідомили представники Луганської ТЕС, працювати на природному газі без додаткових пільг підприємству економічно не вигідно.
"Без електрозабезпечення можуть залишитися користувачі І категорії, а саме стратегічні підприємства та об’єкти критичної інфраструктури, школи, дитсадки, медустанови тощо. Також безпосередньо в Щасті в опалювальний період без теплозабезпечення можуть залишиться близько 9 тис. мешканців, три школи, два дитячих садки, міська лікарня, державні та комунальні установи", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, за словами керівника Луганської ОВЦА Сергія Гайдая, відключення електроенергії на Луганщині, попри кризу, не очікується.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:34 Ситуація на фронті: За добу 139 бойових зіткнень
- 21:40"Бабині села" і атестат у військоматі: На окупованому Донбасі триває примусова мобілізація
- 20:44Жительку Донеччини посадили за грати: Суд визнав її держзрадницею
- 09:01Росіяни вночі вдарили 9 дронами по Краматорську
- 09:31 На фронті за добу відбулося 167 ворожих штурмів
- 08:45 Новий антирекорд: майже три сотні російських дронів атакували цієї ночі Україну
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 12:50ППО збила 36 ворожих БпЛА із 62, - Повітряні сили
- 08:55 Сили оборони стримали за добу 145 спроб ворога прорвати лінію фронту
- 22:39На Донеччині росіяни зруйнували старовинний Свято-Вознесенський храм ФОТО
- 09:20Росіяни вночі скинули ФАБ-250 на Слов'янськ
- 22:28 Від початку цієї доби на фронті відбулося 117 бойових зіткнень
- 22:37 За день до потенційних переговорів: російська армія 128 разів штурмувала лінію фронту
- 21:16На Донеччині в зоні активних бойових дій залишаються 180 дітей
- 22:44 Армія країни-терористки 13 травня 125 разів атакувала лінію фронту
- 19:50Ще з 8 населених пунктів Донеччини планують примусово евакуювати дітей
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 08:15На Донеччині ворог атакував дроном потяг, внаслідок чого поранень зазнав машиніст
- 08:31Розпочалася 1 173 доба великої війни: ситуація на фронті