ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Луганщині створять архівний інформаційний центр за $2 млн

За рахунок виграних $2 млн, в Луганській області, на базі державного архіву, буде створено інформаційний центр
Depo.Сіверськодонецьк
9 грудня 2015 15:10
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Донбас, про це на прес-конференції повідомила директор Державного архіву Луганської області Катерина Безгинська.

"Державним архівом була підготовлена та розроблена проектна документація та направлена на конкурс міжнародних проектів щодо створення регіонального архівного інформаційного центру на базі Державного архіву. Попередньо міжнародною установою, якою - не буду говорити на сьогодні, цей проект був розглянутий, надана нам позитивна відповідь, що ми отримаємо цю матеріальну міжнародну підтримку", - підкреслила Катерина Безгинська.

Вона також розповіла про суть проекту.

"Це підвищення якості та швидке обслуговування наших громадян. В тому числі – внутрішньо-переміщених осіб. А також підвищення ефективності реалізації державної політики у сфері архівної справи…Очікуваний результат – на базі державного архіву буде створений інформаційний центр. Буде придбано сканер професійний для оцифрування документів. Буде поставлено сервер, на якому розміститься електронна база держаного архіву и всіх 46 установ області", - розповіла Безгинська.

За її словами, архівні установи оцифрують всі документи, які знаходяться у них на зберіганні, створять комп’ютерізований довідковий апарат, сформують уніфіковані електронні каталоги, наповнять власні бази даних описами фондів, корпіями документів та розмістять все це в об’єднаній регіональній базі.

Нагадаємо, в "ЛНР" залишилося 133 тисячі документів Національного архівного фонду України.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас