На Луганщині, незважаючи на карантин і режим НС, триває "Велике будівництво"
На Луганщині карантин не завадив ремонту дороги у Кремінському районі
- Донбас
-
31 березня 2020 16:59

Про це повідомляється на сторінці у Facebook Луганської обласної військово-цивільної адміністрації (ОВЦА), передає Depo.Донбас.
Керівник ОВЦА Сергій Гайдай проінспектував дорожні роботи на ділянці Нова Астрахань – Боровеньки (км 0+000 – км 10+200).
"Незважаючи на надзвичайну ситуацію, Луганська область працює над втіленням амбітного проєкту "Велике будівництво". Не став виключенням і ремонт дороги Нова Астрахань – Боровеньки, де не покладаючи рук роблять працівники КП "Кремінський Агрошляхбуд", - йдеться у повідомленні.
"Враховуючи те, що зараз вирує епідемія коронавірусу і світова економічна криза, кожен об’єкт, який ми будуємо або ремонтуємо, є надзвичайно важливим для громади Луганщини. На цій десятикілометровій ділянці автошляху ми кладемо вирівнюючий шар асфальту товщиною 5 см. На цей обєкт буде виділено і профінансовано 35 млн грн. Крім того, підрядник дає гарантію на виконання ремонтних робіт", - сказав Гайдай.
Роботи плануються завершити у 2 кварталі 2020 року.
Нагадаємо, на Луганщині у 2020 році витратять 660 млн грн на ремонт доріг місцевого значення і обласних. Крім того, у 2020 році Луганщина отримає на ремонт доріг ще 196,6 мільйонів та збільшить обсяги відновлення обласних автошляхів.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 08:35Sky News: Армія РФ створює "kill zone" навколо Покровська
- 20:40За останній тиждень з Донеччини евакуювали 156 дітей
- 11:31Ворог завдав удару по підрозділу ДСНС у Дружківці
- 11:02Військо РФ вдарило "шахедами" по готелю в Краматорську
- 22:45 Рашисти майже півтори сотні разів штурмували за добу позиції ЗСУ
- 15:15Рашисти обстріляли Костянтинівку авіабомбами та артснарядами: є поранені
- 14:32Несподіване двовладдя у чемпіонаті з футболу: Ковалівка випередила "Шахтар" і наздогнала "Динамо" ВІДЕО КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ Відео
- 17:56На Покровському напрямку гострота вже знята, йде спокійна робота зі знищення ворогу, — замкомбрига Крищенко
- 11:39Масовані обстріли на Донеччині забрали два життя. Ще 25 людей поранені
- 10:15Російське військо скинуло авіабомби на центр Краматорська, поранені 9 людей
- 12:31Четверо загиблих і 14 поранених: Наслідки російської агресії проти цивільних на Донеччині
- 09:20 Доба на фронті: Оперативне зведення Генштабу ЗСУ
- 16:47 росіяни масовано били по Костянтинівці з артилерії та "смерчів": є загиблі та поранені
- 14:29У бою за Україну загинули двоє поліцейських Донеччини
- 09:31 Ситуація на фронті: Минулої доби ворог штурмував позиції ЗСУ майже 200 разів
- 17:50Мешканця Донеччини засудили до 15 років ув'язнення за коригування повітряних атак росіян
- 23:22Країна-терористка перекинула на Донеччину ще дві бригади морпіхів
- 22:42На Донеччині в зоні активних бойових дій залишаються 18,5 тисяч цивільних
- 22:23 Ситуація на фронті: Ворог 141 раз намагався сьогодні прорвати лінію фронту, бої тривають