Луганська обласна ВЦА створила оперативний штаб через коронавірус

Луганська ОВЦА створила оперативний штаб із запобігання занесенню та поширенню коронавірусу

Як повідомляє прес-служба ОВЦА, під час засідання оперативного штабу розглянуто і вирішено низку питань, передає Depo.Донбас.

Зокрема, перевірено готовність всіх лікувальних закладів області для прийому пацієнтів з підозрою на коронавірус, а також забезпечення необхідними медичними виробами КНП "Рубіжанська центральна міська лікарня".

Також обговорено готовність КП "Луганська обласна "Фармація Північ" в забезпеченні необхідним запасом медикаментів та витратних матеріалів для надання першої медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом, та готовність Луганського обласного лабораторного центру щодо діагностики відповідних пацієнтів.

"У разі необхідності питання вирішуватиметься на засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ і НС. Питання готовості медичних закладів до попередження і реагування розглянуті на нарадах із Міністерством охорони здоров’я України та Центром громадського здоров’я МОЗ України.  Наразі вже визначена госпітальна база для надання медичної допомоги особам у разі підтвердження діагнозу. Це інфекційне відділення Рубіжанської міської лікарні та Луганська обласна дитяча клінічна лікарня. Резервні – інфекційні відділення у Сіверськодонецьку та Старобільську", - йдеться у повідомленні.

Крім того, на адресу Центру громадського здоров’я МОЗ України надіслано потребу у засобах індивідуального захисту для забезпечення цих лікарень.

Нагадаємо, "ДНР" анонсувала відкриття санітарно-карантинних пунктів на КПП між "ДНР" і підконтрольною Україні територією в разі погіршення епідситуації та виявлення коронавіруса.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"