В суді на Луганщині підсудний погрожував підірвати будівлю і присутніх
На Луганщині у Рубіжанському міському суді підсудний дістав два кільця від гранат і закричав: "Тримай, дивись, що я тобі даю. Зараз граната випаде з-за пазухи"
- Донбас
-
27 вересня 2017 16:57

Про це на своїй сторінці у Facebook написала речниця поліції Луганщини Тетяна Погукай, передає Depo.Донбас.
За її словами, інцидент стався 27 вересня після оголошення суддею вироку, яким передбачалось взяття підсудного під варту у залі суду.
"Співробітники поліції миттєво заблокували підсудного та витягли до окремої кімнати, де накрили його своїми тілами. В цей час інші поліцейські негайно почали евакуацію - попросили усіх присутніх у залі засідання покинути приміщення суду, викликали експертів – вибухотехніків, слідчо-оперативну групу, швидку допомогу та ДСНС", - написала Погукай. До приїзду експертів поліцейські, ризикуючи своїм життям, утримували чоловіка.
Під час перевірки з'ясувалось, що підсудний тримав у руках справжні кільця від гранат, а під рукою у нього виявили консервну банку.
На даний момент на місці події працюють співробітники поліції, опитують усіх свідків цієї події. Даний факт буде внесений до ЄРДР та кваліфікований за статтею 296 "Хуліганство".
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:45 Рашисти майже півтори сотні разів штурмували за добу позиції ЗСУ
- 15:15Рашисти обстріляли Костянтинівку авіабомбами та артснарядами: є поранені
- 14:32Несподіване двовладдя у чемпіонаті з футболу: Ковалівка випередила "Шахтар" і наздогнала "Динамо" ВІДЕО КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ Відео
- 17:56На Покровському напрямку гострота вже знята, йде спокійна робота зі знищення ворогу, — замкомбрига Крищенко
- 11:39Масовані обстріли на Донеччині забрали два життя. Ще 25 людей поранені
- 10:15Російське військо скинуло авіабомби на центр Краматорська, поранені 9 людей
- 12:31Четверо загиблих і 14 поранених: Наслідки російської агресії проти цивільних на Донеччині
- 09:20 Доба на фронті: Оперативне зведення Генштабу ЗСУ
- 16:47 росіяни масовано били по Костянтинівці з артилерії та "смерчів": є загиблі та поранені
- 14:29У бою за Україну загинули двоє поліцейських Донеччини
- 09:31 Ситуація на фронті: Минулої доби ворог штурмував позиції ЗСУ майже 200 разів
- 17:50Мешканця Донеччини засудили до 15 років ув'язнення за коригування повітряних атак росіян
- 23:22Країна-терористка перекинула на Донеччину ще дві бригади морпіхів
- 22:42На Донеччині в зоні активних бойових дій залишаються 18,5 тисяч цивільних
- 22:23 Ситуація на фронті: Ворог 141 раз намагався сьогодні прорвати лінію фронту, бої тривають
- 09:02Російське військо вдарило по відділенню "Укрпошти" на Донеччині
- 22:29 На фронті впродовж доби більш як півтори сотні разів ворог намагався штурмувати позиції ЗСУ
- 22:16Без води, світла, газу: У Костянтинівці, що на Донеччині проживає дотепер 6,3 тисячі цивільних
- 11:38Російська армія зранку атакувала Краматорськ дронами, поранено жінку