Гайдай вже підбирає кандидатів-керівників ВЦА у Лисичанську і Сіверськодонецьку

Керівник Луганської ОВЦА Сергій Гайдай наголосив, що в нього є декілька кандидатур на посади керівників ВЦА у Сіверськодонецьку та Лисичанську

Про це він розповів на прес-конференції, передає кореспондент Depo.Донбас.

Водночас, Гайдай конкретних імен та прізвищ не назвав.

"Кого саме буду пропонувати? Важке питання, кого б саме я бачив як керівника того чи іншого міста, але є декілька кандидатур. Це важке питання, тому що я усвідомлюю відповідальність. Розумієте, що усі ті люди, які роками тримаються там за владу і нічого не роблять для жителів міст, вони ж піднімуть такий хай… Давайте ми просто вийдемо в кожному місті і запитаємо у людей, чи задоволені вони тим, що відбувається? Оце реальна відповідь… Тут стільки питань, сьогодні ми говорили про об`єкти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). У Сіверськодонецьку двічі не реалізовано елементарний проект з будівництва кортів. Це просто ганьба якась. Ну реально, гроші, які йдуть не з місцевого бюджету, а з Києва, а ви не реалізуєте? Для мене завдання по ДФРР – від 90 до 100 відсотків реалізації… З кандидатами – важко, але будуть люди-господарники з досвідом роботи у містах", - вважає Гайдай.

Нагадаємо, Гайдай не відмовився від наміру домогтися того, щоб у Сіверськодонецьку і Лисичанську були створені військово-цивільні адміністрації. Він зазначив, що у цих містах помітна тільки боротьба між політичними силами,  а місцева влада ніякої користі мешканцям не приносить.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"