Бюджет менше в 2,7 разів: У селища під Сіверськодонецьком немає коштів навіть на зарплати

У селищі Боровське, яке адміністративно входить у Сіверськодонецьк, намає коштів навіть на виплату зарплат бюджетникам через скорочення бюджету на 2020 рік у 2,7 разів в порівнянні з 2019 роком

Борівська селищна рада просить в.о. міського голови Сіверськодонецька В'ячеслава Ткачука роз'яснити причини скорочення фінансування селища на 2020 рік в 2,7 рази, передає Depo.Донбас з посиланням на Час Пік.

Селищна рада зверталася із запитом доміськради, в якому просила виділити в 2020 році: 2,2 млн грн - на утримання апарату, 100 тис грн - на фінансування програми "Допомога", 25 тис грн - на організацію і проведення святкових дат, 216 тис грн - на благоустрій селища і 1,6 млн грн - на субвенцію.

У підсумку, під час ухвалення бюджету Сіверськодонецька на 2020 рік, фінансування Боровського було скорочено в 2,7 рази.

На утримання апарату виділено 1,3 млн грн, на фінансування програми "Допомога", організацію та проведення святкових дат - виділено нуль гривень, на благоустрій селища - 113 тис. грн, а розмір субвенції становить всього 113 тис грн.

"При цьому власні доходи Боровської селищної ради складають всього 906 тис грн", - йдеться у зверненні.

При цьому в зверненні підкреслюється, що Сиротинска селищна рада (селище, яке також входить адміністративно в місто Сіверськодонецьк - ред.) отримала фінансування з міського бюджету на 2020 рік в повному обсязі.

Нагадаємо, загальний обсяг доходів бюджету Луганської області 2020 року складе 2.083 млрд гривень.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"