Вбивство бойовика "ДНР" Джумаєва у Маріуполі: Що відбувається на місці розстрілу
У Маріуполі на вул. Воїнів-визволителів поліція оточила і огородила від сторонніх під'їзд, де кілька годин тому було розстріляно бойовика Романа Джумаєва
- Донбас
-
16 вересня 2019 14:56

Сусідка Анжела Кузнецова розповіла Depo.Донбас, що вчора 15 вересня ввечері вона помітила автомобіль біля під'їзду, який довго там стояв, і подумала, що може це за Джумаєвим слідкують.
За її словами, він, перебуваючи під домашнім арештом, поводився тихо, не порушував спокій мешканців будинку.
Кузнецова зазначила, що тіло Джумаєва помітили сусіди. Квартира, де він мешкав, знаходиться на четвертому поверсі, Кузнецова прибігла, почувши, як кричить інша сусідка.
Вона розповіла, що нарахувала на місці 7 гільз. Також відомо, що в цей час разом з Джумаєвим в квартирі була літня жінка, яка не постраждала. Сусіди припускають, що її могла відвезти швидка, щоб вколоти заспокійливе.
Начальник центрального відділу поліції Сергій Бичін розповів, що офіційно поліція поки нічого не коментує.
"Це нашкодить слідству. Звернемось до ЗМІ, коли буде потрібна допомога у пошуку злочинців", - сказав він.
Нагадаємо, Джумаєва розстріляли об 11:36 в квартирі багатоповерхового будинку.
Невідомі подзвонили в двері квартири, де жив Джумаєв і розстріляли його впритул.
За даними медиків, на тілі виявлені численні вогнепальні рани. Чоловік помер до приїзду "швидкої".
Довідка: Влітку 2014 року Джумаєв пішов воювати проти української влади на боці бойовиків, був у складі інтербригади "П'ятнашка". Брав участь в битві за Дебальцеве, бився з "киборгами" в Донецькому аеропорту. Проти нього в Україні порушено кримінальну справу за участь в незаконних збройних формуваннях. Потім Джумаєв втік у Білорусь, де жив з родиною, працював менеджером, але місцева влада та правоохоронці до нього не мали претензій. Також він давав інтерв'ю місцевим ЗМІ у 2016 році.
Під вартою Джумаєв перебуває з кінця 2018 після того, як 11 грудня у нього вилучили незаконний кіоск, розташований на Лівобережжі. На полігоні, куди доставили МАФ, стався конфлікт, в ході якого Джумаєв розпилив з балончика сльозогінний газ в майора поліції і ветерана АТО.
На початку серпня суд Маріуполя відпустив Джумаєва під домашній арешт.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:15Рашисти обстріляли Костянтинівку авіабомбами та артснарядами: є поранені
- 14:32Несподіване двовладдя у чемпіонаті з футболу: Ковалівка випередила "Шахтар" і наздогнала "Динамо" ВІДЕО КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ Відео
- 17:56На Покровському напрямку гострота вже знята, йде спокійна робота зі знищення ворогу, — замкомбрига Крищенко
- 11:39Масовані обстріли на Донеччині забрали два життя. Ще 25 людей поранені
- 10:15Російське військо скинуло авіабомби на центр Краматорська, поранені 9 людей
- 12:31Четверо загиблих і 14 поранених: Наслідки російської агресії проти цивільних на Донеччині
- 09:20 Доба на фронті: Оперативне зведення Генштабу ЗСУ
- 16:47 росіяни масовано били по Костянтинівці з артилерії та "смерчів": є загиблі та поранені
- 14:29У бою за Україну загинули двоє поліцейських Донеччини
- 09:31 Ситуація на фронті: Минулої доби ворог штурмував позиції ЗСУ майже 200 разів
- 17:50Мешканця Донеччини засудили до 15 років ув'язнення за коригування повітряних атак росіян
- 23:22Країна-терористка перекинула на Донеччину ще дві бригади морпіхів
- 22:42На Донеччині в зоні активних бойових дій залишаються 18,5 тисяч цивільних
- 22:23 Ситуація на фронті: Ворог 141 раз намагався сьогодні прорвати лінію фронту, бої тривають
- 09:02Російське військо вдарило по відділенню "Укрпошти" на Донеччині
- 22:29 На фронті впродовж доби більш як півтори сотні разів ворог намагався штурмувати позиції ЗСУ
- 22:16Без води, світла, газу: У Костянтинівці, що на Донеччині проживає дотепер 6,3 тисячі цивільних
- 11:38Російська армія зранку атакувала Краматорськ дронами, поранено жінку
- 22:15 Більш як півтори сотні разів рашисти атакували лінію фронту