У Маріуполі газ зі сміттєвого полігону перетворять на електрику
У Маріуполі тривають підготовчі роботи з дегазації Лівобережного полігона тведих побутових відходів
- Донбас
-
25 вересня 2019 11:04

Про це розповів директор КП "Полігон ТПВ" Віктор Азізов під час засідання сесії міськради, передає кореспондент Depo.Донбас.
За словами Азізова, з кінця жовтня на полігоні почнуть перетворювати звалищний газ на електрику.
"З березня ми розпочали підготовчі роботи для дегазації разом з компанією "Тіс еко" на вже закритому полігоні ТПВ за адресою пр. Єдності, 1. Ввести в експлуатацію механізм плануємо наприкінці жовтня поточного року. Зараз така установка вже працює на закритому полігоні у Приморському районі",- розповів Азізов.
Зараз у Маріуполі працює один полігон ТПВ по вул. Маміна-Сибиряка.
За словами Азізова, цього року об'єми відходів, що привозять на полігон, збільшилися на 17,3% у порівнянні в минулим роком.
"Зараз в місті активно триває будівництво та ремонти міських об'єктів. Тому більшість відходів зараз поступає саме будівельних", - зазначив Азізов.
Нагадаємо, 5 вересня повідомлялося, що Європейський банк реконструкції та розвитку надасть Маріуполю кредит на будівництво сміттєпереробного заводу.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:38Цієї ночі ППО знешкодила одну з двох ракет "Іскандер-К" та 16 із 47 дронів
- 09:23 Розпочалася 1263-тя доба війни: Ситуація на фронті
- 21:41На Донеччині оголосили евакуацію родин з дітьми зі ще 19 населених пунктів
- 23:50"Шахтар" і "Полісся" провели перші матчі чергового раунду європейських клубних турнірів: кому вдався розгром суперника ФОТО
- 23:35 Українців чекають зміни у нарахуванні пенсій
- 22:33 Більше сотні боїв відбулося сьогодні на фронті
- 21:59Внаслідок обстрілів окупантів в України пошкоджені або зруйновані майже 2,5 тисячі медзакладів: Де найбільше
- 22:20 Про актуальну ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 20:35На Донеччині у зоні примусової евакуації залишається понад 340 дітей
- 14:22 На Донеччині окупант розстріляв цивільного, який намагався евакуюватися Відео
- 22:35 На фронті від початку доби відбулося 113 бойових зіткнень, - Генштаб
- 21:09У липні окупанти намагалися тиснути практично по всій лінії бойового зіткнення, - Генштаб ЗСУ
- 20:06ВАКС відправив за ґрати колишнього голову Луганщини
- 19:20БЗВП замінять на основи нацспротиву з 14 років, - Міноборони
- 15:54Стартував чемпіонат країни з футболу у вищому дивізіоні: лідери упевнено починають, "Карпати" втрачають очки вдома
- 14:29Майже пʼять діб гасили лісові пожежі на Донеччині після ворожих обстрілів (ФОТО) ФОТО
- 12:29Окупанти атакували 16 населених пунктів Донеччини: 5 людей загинули, 11 зазнали поранень
- 09:12 Ситуація на фронті: майже півтори сотні атак
- 18:45Рашисти обстріляли Костянтинівку з артилерії, загинула людина