Стали відомі подробиці будівництва у Маріуполі сучасного сміттєпереробного заводу

Європейський банк реконструкції та розвитку надасть Маріуполю кредит на будівництво сміттєпереробного заводу

Про це розповів директор комунального підприємства "Полігон ТПВ" Віктор Азізов під час засідання сесії міськради, передає кореспондент Depo.Донбас.

"Цього року ми уклали угоду з французькою компанією "Бетен Енженьєрі", згідно якої вони проведуть нам експертизу управління відходами.  Зокрема, дослідять морфологію відходів на маріупольських звалищах та розроблять стратегію поводження з відходами", - повідомив Азізов.   

За його словами, найближчим часом планується побудувати  новий полігон твердих побутових відходів, оскільки єдиного, діючого нині у Маріуполі, за оптимістичними прогнозами вистачить на 3 роки. 

"У середньостроковій перспективі проведемо рекультивацію недіючих полігонів. Зокрема, на полігоні у Приморському районі компанія "ТІС ЕКО" вже видобуває  біогаз та перетворює його на електрику. У довгостроковій перспективі плануємо побудувати завод  з переробки розідлених відходів", - розповів Азізов. 

Витратити планують до 18 млн євро, з них 14 млн євро - максимальна сума кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку, ще 4 млн євро планують отримати у вигляді гранту від Інвестиційної платформи сусідства Європейського Союзу.

Нагадаємо, раніше мер Вадим Бойченко обіцяв у 2019 році розпочати будівництво сортувальної станції на полігоні ТПВ. 

Також нагадаємо, французи навчатимуть Маріуполь, як зробити стічні води чистими.

Як ми повідомляли раніше, влада Маріуполя хоче вирішити питання зі сміттям в місті за зрахунок кредитних коштів.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook