В Маріуполі хочуть взяти кредит на будівництво сміттєвого полігону

Влада Маріуполя хоче вирішити питання зі сміттям в місті за зрахунок кредитних коштів

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-службу міськради Маріуполя.

"Поліпшити інфраструктуру збору відходів, розглянути можливість реконструкції старих звалищ, почати будівництво нового сучасного полігону, і ще цілий ряд заходів передбачає проект рішення, який представив депутатам міськради директор комунального підприємства "Полігон ТПВ" Віктор Азізов", - йдеться у повідомленні.

Він розповів, що роботу над новим рівнем збору, сортування та утилізації відходів в місті почнуть з отримання згоди для комунального підприємства на участь в інвестиційному проекті "Покращення інфраструктури поводження з твердими побутовими відходами в Маріуполі" і затвердження угоди про підготовку кредитного фінансування.

"Це дасть нам можливість запланувати будівництво нового полігону, сортувальної станції, крім цього, змінити методи збору сміття і переробки вторинної сировини. Це надзвичайно важливе питання для міста, враховуючи, що можливості діючого полігону практично вичерпані", - пояснив Азізов.

За його даними, діючий полігон може приймати сміття ще протягом 3 років.

"Депутати позитивно поставилися до таких впровадженням і мають намір проголосувати за це питання на сесії", - повідомляють у міськраді.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook