ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ЦВК заборонила будь-яку передвиборчу агітацію в Красноармійську та Маріуполі

ЦВК прийняла рішення, що у Красноармійську та Маріуполі забороняється передвиборча агітація до виборів 29 листопада
Depo.Маріуполь
19 листопада 2015 22:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив заступник голови ЦВК Андрій Магера, інформує Depo.Донбас з посиланням на Цензор.НЕТ.

"Було 2 варіанти. Один варіант - щоб агітацію взагалі не проводити і це те, що комісія підтримала. А другий - агітацію проводити, але за рахунок коштів самих виборчих фондів, а не з державного бюджету", - сказав чиновник.

Разом з тим, Магера зазначив, що закон про проведення голосування в Красноармійську та Маріуполі 29 листопада набрав чинності 17 листопада, і де-факто агітація в цих містах вже почалася.

Разом з тим, він засумнівався в тому, що партії і кандидати, які будуть проводити агітацію, не враховуючи роз'яснення ЦВК, зможуть бути притягнуті до відповідальності, оскільки в законі "Про місцеві вибори" не передбачена ситуація, що голосування на всіх ділянках може не відбутися , як сталося в цих містах.

За його словами, члени ЦВК мотивували рішення про заборону агітації тим, що вона вже пройшла до 24 жовтня.

"Як можна забороняти агітацію, якщо до голосування залишається більше тижня. Що робити весь цей тиждень - мовчати? Все одно всі розуміють, що де-факто агітація буде, і якщо з нею немає можливості боротися, то може її треба легалізувати", - додав Магера.

Він також підкреслив, що у зв'язку із забороною агітації кандидати не зможуть не тільки здійснюватися дії, що вимагають фінансування, а й, наприклад, проводити зустрічі з виборцями.

Нагадаємо, голова ЦВК заявив, що місцеві вибори в Маріуполі і Красноармійську, які повинні пройти 29-го листопада, зірвані не будуть.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас