ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вибори в Маріуполі і Красноармійську не зірвуть, - голова ЦВК

Місцеві вибори в Маріуполі і Красноармійську, які повинні пройти 29-го листопада, зірвані не будуть
Depo.Маріуполь
19 листопада 2015 21:14
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський, передає Depo.Донбас з посиланням на "Українські Новини".

"На наступному тижні планується розвантаження бюлетенів в Красноармійськ і Маріуполь. Бюлетені будуть постійно перебувати під посиленою охороною працівників правоохоронних органів, буде задіяна і Національна поліція і Служба безпеки України, і будуть передаватися працівниками секретаріату ЦВК безпосередньо членам дільничних комісій. Тобто у нас є абсолютна впевненість, що всі бюлетені надійдуть на виборчі дільниці, і можливості зриву виборів у Красноармійську та Маріуполі 29 листопада, точно не буде", - сказав Охендовський.

Він додав, що результати виборів можна буде встановлювати, якщо виборці проголосують хоча б на одній ділянці міста.

Чиновник також повідомив, що в четвер ЦВК планує затвердити тексти всіх 92 бюлетенів (54 з виборів Маріупольської міської ради, 1 - мера і 36 Красноармійської міськради, 1 - мера) необхідних для проведення голосування. Після затвердження текстів бюлетенів вони будуть передані для друку на державний поліграфічний комбінат "Україна", з яким ЦВК вже підписав договір.

Нагадаємо, 25 жовтня в Маріуполі і Красноармійську не відбулися місцеві вибори.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас