Як біля мосту в Станиці розширюють і асфальтують дорогу: Під міст бойовики не пускають

Тривають відновлювальні роботи поблизу мосту через Сіверський Донець в Станиці Луганській: дорогу від КПВВ до зруйнованого мосту в Станиці Луганській розширюють і асфальтують, однак у проваллі під мостом бойовики так і дають нічого зробити

Як біля мосту в Станиці розширюють і асф…

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на пресслужбу Луганської обласної ВЦА.

Повідомляєтьмя, що 7 вересня, о 7:30 підрядною організацією ТОВ "Флангер" продовжено розширення дороги від КПВВ до зруйнованого мосту.

"У розпорядженні 24 осіб були два трактори, каток та чотири самоскиди. Зокрема, вибрано зайвий ґрунт з правого узбіччя, яке одразу засипалося новим щебенем. Ліве узбіччя дороги вони повністю підготовили для укладання першого слою асфальту", - йдеться у повідомленні.

Одночасно із цим піротехнічні з ДСНС обстежували ліве узбіччя дороги на наявність вибухонебезпечних предметів та різали сухі дерева і вивози їх.

"Один із піротехнічних підрозділів ДСНС продовжив перевірку місцевості біля зруйнованого мосту. Однак за 125 метрів від зламу мосту роботи зупинені, тому що від офіцера СЦКК через СММ ОБСЄ не надійшли гарантії безпеки зі сторони "ЛНР" на виконання нашим піротехнічним підрозділом робіт безпосередньо біля мосту", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що о 9:30 біля зруйнованої частини мосту відбулася зустріч між офіцером СЦКК та представниками СММ ОБСЄ. Останні мали при собі складений напередодні та переданий до ОБСЄ план проведення робіт з очистки території під мостом із переліком запланованих видів робіт та обладнання, яке планується задіяти.

"Не отримавши від представників СММ ОБСЄ надання гарантій безпеки зі сторони "ЛНР", наша сторона 7 вересня роботи під мостом не проводила. Не відбулися відповідні роботи і 8 вересня. Під час аналогічної зустрічі, яка відбулася також о 9:30, гарантій безпеки зі сторони "ЛНР" в чергове не надійшло", - зазначають у ЛОВЦА.

При цьому повідомляють, що шестеро представників підрядної організації ТОВ "Укртрансмост" зранку прибули до зламу мосту та були готові розпочати роботи з очищення місцевості під мостом від зрізаних дерев та підготовки майданчику під будівництво мосту.

"Спеціалістами підрядної організації ТОВ "Флангер" продовжено розширення дороги від КПВВ "Станиця Луганська" до зруйнованого мосту. Триває вибирання ґрунту з правого узбіччя та засипання ділянки новим щебенем. На лівому узбіччі розпочато укладання першого шару асфальту для розширення дороги.

Піротехнічний підрозділ ДСНС продовжив очищення лівого узбіччя дороги від вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, що за військовий волонтер Тім Златкін повідомив, ніби ЗСУ відводять свої війська від хуторів Вільне і Золоте-4, що в Луганській області.

Нагадаємо, що голова Станично-Луганської райдержадміністрації Юрій Золкін розповів, що бойовики навмисне затягують підготовчі роботи з розведення біля мосту в Станиці Луганській, щоб пошити Україну в дурні перед світовою спільнотою.

В СЦКК також підтвердили, що роботи з відновлення зруйнованої ділянки мосту на ділянці розведення "Станиця Луганська" 5 вересня, знову не розпочалися.

Довідка: 21 вересня 2016 року учасники Тристоронньої контактної групи у Мінську підписали рамковий документ про розведення сил і засобів на Донбасі на трьох ділянках фронту – в районі н.п. Золоте, Станиця Луганська та на ділянці Петрівське-Богданівка, якщо там протягом певного періоду не буде обстрілів. Відповідно до угоди, українська армія і бойовики в районі КПВВ мають відійти від займаних позицій на 1 кілометр углиб.

Читайте також: Міст у Станиці Луганській: Як бойовики "ЛНР" водять за носа українську владу

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook