Пасічник ліквідував останню "срєпну" опозицію в "ЛНР"

На окупованій Луганщині "мінюст" скасував "держреєстрацію" для громадського руху "Луганська гвардія" на чолі з православною стриптизеркою Анастасією П'ятериковою

Про це сама П'ятерикова повідомила на своїй сторінці у соцмережі, передає Depo.Донбас.

"Мін'юст ЛНР в особі Ісмаїлова З. Р., на підставі подання Генеральної прокуратури ЛНР від 26.04.2018 № 12-1633ісх-18, ухвалив рішення про скасування державної реєстрації та анулювання свідоцтва про державну реєстрацію громадського руху "Луганська гвардія", - йдеться у її дописі.

Вона зазначила, що наразі не має інформації про причини такого рішення, але грозиться, що "зробить висновки".

"Повідомлення, яке розмістили на сайті Мін'юсту не задовольняє нашу здорову цікавість. Ми чекаємо відповідь в друкованому вигляді, виходячи з якої будемо робити подальші висновки", - пише П'ятерикова.

При цьому вона виправдовується, що наразі виїхала на Росію "за сімейними обставинами" та через небезпеку перебування у "ЛНР". Втім, зазначає, що і на Росії боїться "отруйних грибів" чи "смертельної чашки кави".

Нагадаємо, П'ятерікова стала відома навесні 2014 року як стриптизерка-ватниця і одна з керівниць сепаратистської організації "Луганська гвардія". Вона була учасницею проросійських мітингів та підтримувала "ЛНР".

До того, вона танцювала відверті танці у нічних клубах Луганська.

Проте, коли її команду відсторонили від влади в "ЛНР", П'ятерікова на вулицях Луганська проводила підривну діяльність проти влади "ЛНР", вишукуючи людей, які критикують команду ватажка Ігора Плотницького, але підтримують саму ідею створення "ЛНР".

Тепер вона стала православною християнкою та прихильницею Поклонської, а також російського імператора Миколи ІІ.

Також відомо, що П'ятерікова народила доньку, проте у графі сімейний стан зазначено - незаміжня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ЛНР