ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як колишня луганська стриптизерка-ватниця проводить підривну діяльність проти Плотницького (ВІДЕО)

У людей, навіть у молоді, геть відсутні причинно-наслідкові зв'язки
Depo.Луганськ
8 травня 2015 13:25
ФОТО: depo.ua

Колишня стриптизерка-ватниця і одна з керівниць сепаратистської організації "Луганська гвардія" Анастасія П'ятерікова на вулицях Луганська проводить підривну діяльність проти влади "ЛНР", вишукуючи людей, які критикують команду ватажка Ігора Плотницького, але підтримують саму ідею створення "ЛНР".

Відеороліки інтерв'ю з луганчанами викладені у мережі.

Судячи з відповідей, у людей, навіть у молоді, геть відсутні причинно-наслідкові зв'язки і розуміння того, що їхня "республіка" маріонеткова і нікому непотрібна у світі структура, підприємства якої не зможуть, принаймні легально, продавати свою продукцію, а значить, не зможуть працювати. 

Тим не менш, люди активно критикують команду Плотницького, зокрема призначеного ним "мера" Луганська регіонала Маноліса Пілавова, який раніше був першим заступником мера Сергія Кравченка, який втік з міста. Також критикують організацію "Мир Луганщині", якою займається ще один регіонал-зрадник Родіон Мірошнік.

Пенсіонери жаліються на відсутність пенсії і те, що вони не отримують гуманітарку, але намагаються виправдати окупантів. І в той же час сумують за СРСР, а також кажуть проте, що у Луганську було захоплення влади, а до цього вони жили мирно і отримували пенсію.