ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Окупанти заявляють, що два вугільних підприємства України зареєструвалися у "ЛНР"

Ніби вже і рахунки відкрили
Depo.Луганськ
6 липня 2015 15:05
ФОТО: depo.ua

Окупанти стверджують, що два великих українських державних підприємства з видобутку та переробки вугілля - "Антрацит" і "Донбасантрацит" зареєструвалися у "ЛНР".

Про це повідомив підконтрольний "ЛНР" голова "Федерації профспілок", колишній депутат Луганської облради, зрадивший Україну, Олег Акімов.

"Одне з найбільших вугільних підприємств" Донбасантрацит "закінчило реєстрацію. Вони зареєструвалися в статистиці, відкрили рахунки в податковій і "державному банку". Тому буквально днями чекаємо надходження грошових коштів на виплату заробітної плати шахтарям", - розповів він.

Акімов також повідомив, що раніше процес "державної" реєстрації завершив "Антрацит".

Як повідомляв Донбас.depo.ua, акціонери ПАТ "Луганськтепловоз", 76% в якому належить російському "Трансмашхолдингу" (ТМХ), схвалили перереєстрацію підприємства з окупованого "ЛНР" Луганська у підконтрольний Україні Сєвєродонецьк.

У окупованому "ЛНР" Стаханові більшість підприємств не працює. Це містоутворюючі підприємства - це ПАТ "Стахановський вагонобудівний завод", ПАТ "Стахановський завод феросплавів" та ПАТ "Стахановський завод технічного вуглецю".