Одного з убивць мера Старобільська Живаги засудили до довічного

Обвинувачений у вбивстві міського голови Старобільська Володимира Живаги засуджений Старобільським районним судом до довічного ув'язнення

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-службу прокуратури Луганської області.

"Двоє жителів Луганської області, які у складі організованої злочинної групи виконали замовлення на вбивство мера Старобільська, судом першої інстанції були засуджені до 15 років позбавлення волі кожен. Прокуратура Луганської області подала апеляцію, вимагаючи посилення покарання", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Старобільський районний суд задовольнив апеляцію частково, засудивши до довічного ув'язнення одного з виконавців.

"Для другого вирок залишився без змін - 15 років позбавлення волі", - повідомляють у прокуратурі.

На даний момент ведеться кримінальне провадження щодо замовника вбивства. Його оголошено в розшук.

Нагадаємо, що убивство сталося 22 лютого у місті Старобільськ. Живагу знайшли на внутрішньому подвір'ї адміністративного будинку міської ради з кількома вогнепальними пострілами в голову, зробленими з близької відстані. У поліції зазначають, що для розкриття цього злочину були задіяні найдосвіченіші фахівці та проведена чимала робота.

"Слідчі опитали понад чотириста осіб – можливих свідків з числа працівників міської ради, місцевих жителів. Провели ряд складних експертиз. Вилучили усі відеозаписи з камер відео спостереження. Проаналізували майже весь життєвий шлях та професійну діяльність міського голови за останні роки, встановили усі його зв'язки", - зазначають у поліції. В результаті з'ясувалося, що вбивство було пов'язане з професійною діяльністю загиблого.

Повідомляється, що під час обшуку у одного з фігурантів справи було вилучено кілька одиниць вогнепальної зброї, велику кількість набоїв, гроші, які були отримані за вбивство на замовлення, та автомобіль, на якому вбивці пересувались того дня.

Також з'ясувалося, що до двом жителям Марківського району замовник убивства запропонував близько 10 тис. доларів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #суд