Життя за $10 тис.: У поліції розповіли подробиці убивства мера Старобільська (ФОТО)

Стали відомі подробиці замовлення та убивства міського голови Старобільська Володимира Живаги

Як повідомляють у прес-службі Головного управління Нацполіції Луганщини, 6 вересня у суді тривають слухання у справі щодо вбивства міського голови Старобільська Володимира Живаги, передає Depo.Донбас.

Нагадаємо, що убивство сталося 22 лютого у місті Старобільськ. Живагу знайшли на внутрішньому подвір'ї адміністративного будинку міської ради з кількома вогнепальними пострілами в голову, зробленими з близької відстані. У поліції зазначають, що для розкриття цього злочину були задіяні найдосвіченіші фахівці та проведена чимала робота.

"Слідчі опитали понад чотириста осіб – можливих свідків з числа працівників міської ради, місцевих жителів. Провели ряд складних експертиз. Вилучили усі відеозаписи з камер відео спостереження. Проаналізували майже весь життєвий шлях та професійну діяльність міського голови за останні роки, встановили усі його зв'язки", - зазначають у поліції. В результаті з'ясувалося, що вбивство було пов'язане з професійною діяльністю загиблого.

Повідомляється, що під час обшуку у одного з фігурантів справи було вилучено кілька одиниць вогнепальної зброї, велику кількість набоїв, гроші, які були отримані за вбивство на замовлення, та автомобіль, на якому вбивці пересувались того дня.

Життя за $10 тис.: У поліції розповіли подробиці убивства мера Старобільська (ФОТО) - фото 1

Життя за $10 тис.: У поліції розповіли подробиці убивства мера Старобільська (ФОТО) - фото 2

Життя за $10 тис.: У поліції розповіли подробиці убивства мера Старобільська (ФОТО) - фото 3

Також з'ясувалося, що до двом жителям Марківського району замовник убивства запропонував близько 10 тис. доларів.

"22-річні чоловіки, не маючи постійного заробітку, але вже маючи певний кримінальний досвід, погодились на пропозицію. Авжеж, на кону стояли шалені гроші - біля десяти тисяч доларів. Замовник розробив план вбивства, бо добре знав жертву та її спосіб життя. Забезпечив виконавців зброєю і патронами", - йдеться у повідомленні.

Також відомо, що для "діла" у сусідньому районі були придбані старенькі "Жигулі", на яких і приїхали до місця вчинення злочину. Майже чотири години зловмисники у дворі міської ради очікували свою жертву. А, коли Живага вийшов у двір, один з найманців підійшовши ззаду і тричі вистрілив йому у потилицю.

Також у поліції з'ясували, що це не перше убивство затриманих.

"Два роки тому у Марківському районі ними було скоєно ще замах на вбивство на замовлення заможної подружньої пари. Слідчі кваліфікували злочин як замах на умисне вбивство двох осіб з корисливих мотивів, вчинене на замовлення групою осіб у складі організованої групи", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у рамках кримінального провадження проведено безліч слідчих дій, зібрано достатньо доказів, які вказують на те, що зловмисники не збирались зупинятись й мали намір продовжувати свій "бізнес на крові".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас