Немає попиту: В "ЛНР"вже до літа ліквідують кілька підприємства "Востокуголь"

На окупованій Луганщині серед шахтарів ширять чутки про закриття філії "підприємства "Востокуголь" в Сорокиному (колишній Краснодон)"

Журналіст регіональної редакції Depo.Донбас

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на паблік Тайны Луганськой Республики.

"У Краснодоні та Ровеньках наростає соціальна напруга. Причина полягає в тому, що ходять стійкі чутки про закриття шахт Краснодона і в цілому краснодонського філії ГУП ЛНР "Східвугілля", - йдеться у повідомленні.

За інформацією джерела, коксівне вугілля в "ЛНР" і Росії не користується попитом.

"Ми частково підтверджуємо цю інформацію - до літа буде закрита шахта імені Космонавтів (Ровеньки). З огляду на те, що реорганізацію вугільної галузі, за результатами якої були (і ще будуть) закриті багато шахт і водовідливи, схвалили московські чиновники з Міністерства економічного розвитку, на вугільній і промислової галузі Республік вирішили поставити хрест", - повідомляють у пабліку.

Також повідомляється, що заступник міністра Мінеко РФ Сергій Назаров кілька років тому на одній із сесій контактної групи в Мінську прямо заявив, що в 2016 році Ростовський проектний інститут підготував технічне обгрунтування для закриття всіх шахт Донбасу.

"Тому при збереженні існуючих тенденцій, з урахуванням невизнаного статусу ЛДНР, шахти будуть поступово закриватися, а шахтарські міста перетворюватися на пустелі", - зазначають у пабліку.

Довідка: Так зване, державне унітарне підприємство Луганської Народної Республіки "Республіканська паливна компанія "Востокуголь" створене 1 травня 2020 року в рамках реорганізації вугільної галузі "республіки".

Нагадаємо, що к листопаді 2020 року в окупованому Луганську помер гендиректор підприємства"Республіканська паливна компанія "Востокуголь" Володимир Шатохін. Причиною смерті назвали пневмонію.

На його місце призначили Костянтина Скрипника, який до того обіймав посаду заступника Шатохіна.

А днями директор з енергомеханічного забезпечення підприємства "Республіканська паливна компанія "Востокуголь" загинув від удару струмом на шахті імені XIX з'їзду КПРС виробничого підрозділу "Шахтоуправління Луганське".

 

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"