ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Луганські комуністи "ЛНР" влаштували істерику Симоненку, який викинув їх з партії

Луганська ланка комуністів, які підтримали бойовиків та окупантів з "ЛНР", обурилися, що президія Компартії вирішила розпустити луганський обласний комітет
Depo.Луганськ
1 грудня 2015 13:45
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав колишній депутат луганської міськради від КПУ Максим Чаленко, передає Depo.Донбас.

Вын зазначив, що президія ЦК КПУ 27 листопада прийняла рішення усунути з посади першого секретаря Луганського обкому КПУ Спиридона Кілінкарова, Луганський обласний комітет розпустити і запропонувати Пленуму ЦК вивести зі свого складу всіх членів ЦК від Луганської області.

"Симоненко досить знущатися над партією! Ми, комуністи Луганська, глибоко обурені рішеннями президії ЦК КПУ, якими був розпущений Луганський обком КПУ і звільнений з посади перший секретар обкому КПУ Кілінкаров. Ми чудово розуміємо, що дане рішення було прийнято з подачі першого секретаря ЦК КПУ Симоненко, і саме він несе персональну відповідальність за цю цинічну спробу розвалити роботу Компартії на Луганщині", - написав Чаленко.

Він також образився, що комуністи Луганщини були оголошені "відьмами" та пообіцяв, що у Луганську будуть ігнорувати рішення Симоненка.

Як повідомляв Depo.Донбас, президія ЦК Компартії України позбавила посади лідера луганських комуністів Спиридона Кілінкарова, відомого своїми проросійськими поглядами.

Нагадаємо, Кілінкаров спочатку підтримував захоплення влади бойовиками, а потім втік з України, а тепер роздає антиукраїнські коментарі на російських пропагандистських телеканалах. Більшість луганськіх комуністів перейшли на бік "ЛНР" і працюють в окупаційній владі.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас