ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Симоненко вигнав з партії головного сепаратиста за бездіяльність

Президія ЦК Компартії України позбавила посади лідера луганських комуністів Спиридона Кілінкарова, відомого своїми проросійськими поглядами
Depo.
30 листопада 2015 22:47
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Донбас в прес-службі КПУ, президія також розпустила Луганську облячейку компартії, яка вже майже півтори роки співпрацює з терористами "ЛНР".

"Всебічно обговоривши записку секретаря ЦК Буйко Г.В. та голови ЦКК Компартії України Пономаренко Г.Г. "Питання організації роботи Луганської обласної організації Компартії України", Президія ЦК за розкольницьку позицію, демонстративне невиконання та ігнорування рішень Центрального Комітету і його Президії звільнив Кілінкарова С.П від обов'язків першого секретаря Луганського обкому і розпустив Луганський обласний комітет Компартії України", - йдеться в повідомленні прес-служби.

В той же час, луганські комуністи-сепаратисти, назвали таке рішення "полюванням на відьом" і закликали позбутися Симоненка.

"Сьогодні ми, як і комуністи інших областей бачимо, що ситуація зайшла в глухий кут. Далі ми не можемо рухатися. Далі ми не можемо навіть стояти на місці! Або сьогодні всі, кому важливо і дороге майбутнє комуністичної ідеї в країні, з'єднають свої зусилля і позбудуться Симоненка, як позбавляються від каменю, що перегороджує шлях, або ця людина у своїй політичній короткозорості та елементарній людській підлості просто зруйнує все те, що 24 роки будувалося спільними зусиллями десятків тисяч комуністів по всій Україні", - відповіли луганські "кпушники".

Вони також додали, що надалі ігноруватимуть усі "шкідницькі приписи" Симоненка.

"Враховуючи ситуацію, що склалася, ми залишаємо за Петром Симоненком право приймати які завгодно рішення - на жаль, ми більше не бачимо можливості напоумити людину, яка зрадила нас усіх. Але також ми публічно заявляємо, що маємо намір не тільки ігнорувати всі його шкідницькі рішення, вказівки та приписи, але й будемо активно протистояти всім спробам розвалити і знищити Комуністичну партію. Партія - це не Симоненко", - йдеться в заяві.

Як повідомляв Depo.Донбас, голова комуністів "ЛНР" Спірідон Кілінкаров висловив недовіру голові Комуністичної партії України Петру Симоненку, та звинуватив у розвалі партії.

До відома, луганські коммуністи - зрадники, які перейшли в "ЛНР", а сам Кілінкаров отираєтся у Москві, де бере участь на російському телебаченні. Соратниця Кілінкарова - комуністка і депутат міськради Наталя Максимець перейшла у "ЛНР" і неодноразово робила скандальні заяви накшталт "української нації немає".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас