ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Хто такі "депутати "ЛНР", яких вбили в Луганську

Жінку і чоловіка знайшли мертвими у приватному будинку

Depo.Луганськ
29 серпня 2017 09:00
ФОТО: depo.ua

"Депутатів" "народної ради "ЛНР" Інну Кузнєцову і Анатолія Кривоносова було вбито в ніч з 26 на 27 серпня у приватному будинку в Кам'янобродському районі Луганська.

Що робили аж два "депутата" вночі в будинку? Чи були вони коханцями, або ж були присутні на таємній зустрічі - наразі невідомо.

Проте, відомо, чим займалися "депутати" і що могло стати причиною їхнього вбивства.

Кузнєцова 1970 року народження на сайті "народної ради "ЛНР" зазначана як "військовослужбовець". Вона була "обрана" у колаборантську "раду" за списком "Луганський економічний союз", але одночасно жінка працювала в управлінні бандформування "Зоря""міністерства оборони "ЛНР". Посада: заступник начальника відділу кадрів - начальник стройового відділу.

Дані на Кузнєцову є у базі "Миротворець".

Кривоносов 1956 року народження також був "обраний" у колаборантську "раду" за списком "Луганський економічний союз". І він так само, як його вбита поплічниця працював в бандформуванні "Зоря" і займав посаду начальника відділу кадрів в званні майора. Тобто Кривоносов був прямим начальником Кузнєцової. Зрозуміло, що ці "депутати" були з однієї обойми і мали багато спільних справ.

Задовго до подій 2014 року Кривоносов мав стосунок до Міністерства оборони України. У мережі збереглося його резюме від 2013 року.

І Кузнєцова і Кривоносов - "депутати" "ЛНР" з 2014 року, тобто ще за часів голови"ради "ЛНР" Олексія Карякіна, якого ватажок Ігор Плотницький і його опричники звинуватили у заколоті та змусили втекти на Росію.

За даними одного з сепаратистських сайтів, обидва займалися виплатами компенсації за поранення і загибель бойовиків "народної міліції" ЛНР", останнім часом в них були конфлікти з ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким.

Те, що Плотницький був добре і давно знайомий і з Кривоносовим і з Кузнєцовою говорить і те, що бандформуванням "Зоря", в якому вони служили відпочатку керував сам Плотницький. Ще до того, як став "міністром оборони" і ватажком.

Є і цьогорічні фото. Ось Кривоносов ліворуч.

А ось він у центрі у дитячому таборі на окупованій Луганщині.

Нещодавно Кривоносов казав, що в "ЛНР" спокою та порядку більше, ніж в Україні.

Кузнєцова не так популярна у мережі.

Є її фото у камуфляжі.

А ось вона у хутрі приходила піаритися у сиротинець Перевальська.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас